Hansgrohe (1506)

Sortuj wg
Wyników 1 - 24 z 1461

Popularne serie

O producencie Hansgrohe

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta: 
- Armatura: 5 lata
-
Umywalki, wanny: 5 lat

Warunki gwarancji:
http://www.hansgrohe.pl/1498.htm

Lista serwisantów:
http://www.hansgrohe.pl/13518.htm 

Katalogi produktów firmy Hansgrohe do pobrania:
http://www.hansgrohe.pl/1147.htm

Infolinia firmy Hansgrohe
801 011 299

Historia firmy Hansgrohe sięga początku XX wieku. To wtedy właśnie Hans Grohe postanowił zainwestować w branżę sanitarną, która wtedy tak naprawdę dopiero powstawała. Na przestrzeni lat okazuje się, że była to słuszna decyzja gdyż zatrudniająca początkowo 3 osoby firma zamienia się w globalne przedsiębiorstwo, którego produktów używają ludzie na całym świecie.

Wybierając markę Hansgrohe możesz być pewien, że otrzymasz trwały produkt, który wiernie będzie Ci służył swoją bogatą funkcjonalnością przez długie lata. Przy okazji zachwycisz się wyjątkowym designem, który w niezwykły sposób łączy funkcjonalność z estetyką.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Technologie stosowane przez firmę hansgrohe:

Technika podtynkowa iBox universal:

Elegancko ukryty multitalent
Mała łazienka? Ciasna kabina prysznicowa? Nie masz ochoty na widoczną, pełną rozmachu armaturę? Hansgrohe oferuje najbardziej elastyczny z możliwych system podtynkowy, odpowiedni dla wszystkich rozwiązań klasycznej i termostatycznej armatury Hansgrohe i Axor. Dzięki iBox universal bateria natynkowa zniknie w ścianie, a Ty zyskasz więcej przestrzeni. A oto ogromna zaleta dla wszystkich, którzy aktualnie budują, planują lub remontują: Możesz już teraz zamontować zestaw podstawowy, a dopiero później wybrać konkretny system prysznicowy. Istnieje także możliwość zastosowania rozmaitych typów podłączeń w zależności od rodzaju urządzenia.

Główne zalety iBox universal:

Większa swoboda ruchów pod prysznicem – większa przyjemność kąpieli
Więcej czasu na wybór armatury
Instalacja niezależna od rodzaju przyłącza i wybranego systemu
Bezproblemowa wymiana armatury w przypadku renowacji
Konsekwentne ulepszanie i udoskonalanie we współpracy z doświadczonymi instalatorami

więcej na: Hansgrohe.pl  

AirPower:

Większa przyjemność, większa wydajność. Przyjemnie inny prysznic.

Dzięki technologii Hansgrohe AirPower, zaznasz jeszcze więcej przyjemności podczas kąpieli i obniżysz zużycie cennej wody. Chyba że będzie Ci tak przyjemnie, że wcale nie będziesz chciał wyjść spod prysznica. Ponieważ powietrza, w przeciwieństwie do cennej wody, mamy w nadmiarze, innowatorzy Hansgrohe wynaleźli przełomową technikę: AirPower. Czyli przyjemność i oszczędność wody.

AirPower – mniej wody, więcej doznań
Zasada jest prosta: Powietrze zasysane jest obficie na całej powierzchni tarczy prysznicowej i mieszane z napływającą wodą. Na litr wody przypadają około trzy litry powietrza. W ten sposób wykorzystujesz cenną wodę naprawdę efektywnie

AirPower – niezrównana przyjemność pod prysznicem
Krople wody zmieszane z powietrzem są pełniejsze, lżejsze i bardziej miękkie. Natychmiast poczujesz to na skórze: Deszcz perlący się z prysznica AirPower spowija całe ciało, wywołując fantastyczne doznania. Dodatkowo, w przypadku modeli kilkustrumieniowych, możesz zafundować sobie masaż: Silny strumień działa wyraźnie odprężająco. A oprócz większej przyjemności kąpieli zyskujemy również spadek zużycia wody.

więcej na: Hansgrohe.pl 

EcoSmart

EcoSmart to rozwiązanie przyszłościowe
Ochrona klimatu zaczyna się pod prysznicem, ekologia – od mycia rąk. Hansgrohe jest pionierem w korzystaniu z tego cennego zasobu, jakim jest woda. Produkty Hansgrohe wyposażone w technologię EcoSmart zużywają do 60 procent mniej wody niż urządzenia konkurencyjne – w dodatku bez utraty komfortu. Zmniejszenie zużycia wody powoduje mniejsze zapotrzebowanie na energię, a to oznacza redukcję emisji CO2 i mniejsze koszty.

Dzięki zmieszaniu wody z powietrzem EcoSmart zapewnia Ci radość kąpieli pod miękkim, pełnym strumieniem wody. Różnicę poczujesz na skórze. Czy to jest eko? Logiczne!

więcej na: Hansgrohe.pl  

Szybki kontakt

@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia