Art Ceram (562)

Sortuj wg
Wyników 1 - 24 z 562

Popularne serie

O producencie Art Ceram

Kraj pochodzenia: Włochy

Gwarancja producenta:
- Ceramika: 2 lata
- Armatura: 2 lata

Plusy:
+ Ciekawy włoski design
+ Nieszablonowe rozwiązania
+ Duża dostępność na magazynach
 

Art Ceram - włoski producent, funkcjonujący na rynku w Europie i Ameryce Południowej. Wielokrotnie doceniany za nieszablonowe pomysły. Jego wyobraźnia nie zna granic. Co wyróżnia producenta Art Ceram - przede wszystkim ciekawe i niespotykane wzory, unikatowe koncepcje, projekty łazienek które przyciągają uwagę każdego. Za znakomitymi wytworami wyobraźni idzie także świetna jakość oferowanych produktów oraz wieloletnie doświadczenie w branży bowiem firma na sanitarnym rynku działa od 1987 roku.

Art Ceram to firma w przypadku której design produktów jest jedną z nadrzędnych wartości. Wyraźnie widać, że projektanci wykazali się wyjątkową kreatywnością tworząc takie serie produktów jak choćby Art Jazz.

Oczywiście z racji tego że użytkownicy od tego typu produktów oczekują często przede wszystkim funkcjonalności to nie zapomniano również o tym aspekcie. To połączenie najważniejszych wartości wraz bogatą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie doprowadziło firmę Art Ceram do obecnej pozycji rynkowej.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.


Wykorzystywane technologie:

Livingtec - specjalna masa konglomeratowa stworzona przez firmę Artecram.

Strona Producenta:
www.artceram.it

 

Szybki kontakt

@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia