Bathco (328)

Sortuj wg
Wyników 1 - 24 z 328

Popularne serie

O producencie Bathco

Kraj pochodzenia: Hiszpania

Gwarancja producenta:
- Ceramika: 2 lata

Strona producenta: www.thebathcollection.com

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.

Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
Bathco co to za firma?

Ponad 40 lat funkcjonowania firmy Bathco na światowym rynku zaowocowało zbudowaniem sanitarnej potęgi, której składową są przemyślane wzornictwo, ogromne "know-how" i technologia pełna innowacyjnych rozwiązań. Rozpoczynając swoją przygodę z branżą łazienkową, założyciele firmy Bathco postawili na niepowtarzalny design, a podwaliną do stworzenia doskonale prosperującego przedsiębiorstwa była niesłabnąca potrzeba rozwoju. Hiszpańskie korzenie Bathco wywarły ogromny wpływ na dzisiejszy kształt świata ceramiki – został on wzbogacony o jakość, skrytą w konstrukcjach pełnych finezji i pasji tworzenia. Umywalki Bathco, toalety wiszące, WC stojące, pisuary, bidety i akcesoria wchodzące w skład poszczególnych serii tworzą zróżnicowaną ofertę dla wymagającego Konsumenta – poszukującego solidnych, trwałych, ale i efektownych rozwiązań. Nieustanny postęp oraz badania związane z wykorzystaniem nowatorskich materiałów wpłynęły na uzyskanie obecnej pozycji w branży. Dziś Bathco posiada rozbudowany kampus Catabria Components Technology Center, założony w 2013 roku, gdzie stale doskonali swoje wyroby, a także dysponuje halami magazynowymi, centrami logistycznymi Heras Industrial Estate oraz showroomami, w których można podziwiać dzieła sztuki użytkowej, czyli sztandarowe serie i najnowsze propozycje wykreowane przez rzemieślników i projektantów firmy Bathco. Ceramika Bathco dostępna jest w ponad 90 krajach na świecie, korzysta z niej ludność zamieszkująca pięć kontynentów, a wciąż rosnąca popularność hiszpańskiego producenta jest motorem do dalszego rozwoju i ekspansji nowych rynków.

Bathco to:
 
  • Hiszpańska firma działająca od ponad 40 lat na rynku,
  • Rozbudowane przedsiębiorstwo, które stawia na rozwój i innowacje,
  • Sieć nowatorskich showroomów, magazynów, fabryk oraz instytucji logistycznych i badawczych, jak Heras Industrial Estate lub Catabria Components Technology Center,
  • Ceramika dostępna w ponad 90 krajach na świecie.

Szybki kontakt

@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia