Deante Anemon miska WC bezrantowa – najnowsza propozycja uzupełniająca serię

(9 głosów)

 

Deante Anemon Miska WC Wisząca Bez Kołnierzowa - www. Gnsbud.pl
Na zdjęciu: toaleta WC bez kołnierza Deante Anemon


Deante Anemon – miska WC bez kołnierza, świetny design i super cena

Szyk Deante Anemon sprawia, iż każdy potencjalny nabywca zwraca uwagę na kolekcję. Nowoczesny kształt idealnie wbije się w styl minimalistyczny, gdzie królują powściągliwość i stonowany wystrój. Zwolennicy prostoty i równowagi kolorystycznej we wnętrzu pokochają wzór miski WC za klasyczny, ponadczasowy design. Deante Anemon to również ciekawa propozycja dla osób ceniących nowoczesność, otwartość i tych, którzy nie boją się odważnych połączeń. Szalenie ważnym atutem przemawiającym na korzyść nowości od Deante jest ukrycie mocowań, przez co architektura modelu wpływa na komfort codziennego użytkowania oraz systematyczne utrzymywanie czystości. Prosty kształt propozycji idealnie dopasuje się do wystroju łazienki w stylu minimalistycznym, klasycznym czy nowoczesnym.

 

Deante Anemon to uniwersalna miska WC bezrantowa

Kolejnym atutem przemawiającym za innowacyjnością modelu jest brak kołnierza wewnątrz miski WC, co sprawia, że wszelkie bakterie, niechciany brud i kurz spływają wraz ze spłukującą się wodą. Łatwość utrzymania czystości w tak skonstruowanej toalecie pozwoli na zaoszczędzenie czasu – na relaks, na poświęcenie go swoim najbliższym. Nie bądźmy niewolnikami swoich domów, cieszmy się nimi! Więcej informacji odnośnie systemów zastosowanych przez producentów misek WC, znajdziecie tutaj: Miska Bez Kołnierza czyli Rimless, Rimfree, Miska Bez Rantu, Directflush, Newsflash, Miska Bezkołnierzowa… co to jest?
O tym, jak dobry jakościowo jest to produkt, świadczy także dziesięcioletnia gwarancja oferowana przez producenta. Nowoczesny design miski WC bezrantowej potrafi oczarować każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.
 
Deante Anemon Miska WC Wisząca Bez Kołnierza, Deante Anemon Bidet Wiszący -  www. Gnsbud.pl
Na zdjęciu: toaleta WC bez kołnierza oraz bidet wiszący Deante Anemon
 

Skomentuj

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia