Koło Variform – umywalka nablatowa, umywalka podblatowa, umywalka wpuszczana w blat

(2 głosów)

 

Koło Variform Umywalka Nablatowa - www.Gnsbud.pl
Koło Variform Umywalka Nablatowa


Koło Variform to umywalka nablatowa

Wraz z niegasnącym trendem na umywalki nablatowe Koło Variform wychodzi naprzeciw panującej modzie, oferując zróżnicowane umywalki ceramiczne: owalne czy stawiane na blacie o cienkim rancie, które zaskakują swoją wszechstronnością. W prezentowanej kolekcji uwagę zwracają modele z możliwością montażu baterii umywalkowych na specjalnej półce, takowe zawierają otwór przelewowy. Eliptyczne pozycje przykuwają wzrok swoją odmiennością. Jak w poprzednim kształcie producent oferuje możliwość montowania baterii umywalkowych. Miłośnicy prostokątnych form z pewnością odnajdą umywalki stawiane na blat odpowiadające ich wymogom.

Koło Variform Umywalki Nablatowe - www.Gnsbud.pl

Koło Variform i propozycja umywalek podblatowych

Ceniący łatwość utrzymania higieny w łazience z dużą aprobatą zwrócą się ku propozycji umywalek podblatowych. Ciekawe, pełne elegancji konstrukcje w niewymuszony sposób ozdabiają pomieszczenie jakże ważne w codziennym życiu. Kształty umywalek podblatowych są zróżnicowane, tak jak oczekiwania nabywców względem akcentowania wnętrz łazienkowych. W ofercie znajdziemy wersje od owalnych po kwadratowe – wedle uznania. Nad bezpieczeństwem nieprzelania wody czuwa otwór przelewowy występujący w każdym modelu umywalki podblatowej Koło Variform. Idealnym dopełnieniem będzie zastosowanie baterii umywalkowej ściennej lub baterii umywalkowej stojącej.
 

Koło Variform Umywalka Podblatowa - www. Gnsbud.pl


Koło Variform — umywalka wpuszczana w blat

Wyjątek w obrębie kształtu stanowią umywalki wpuszczane w blat. W tej grupie królują pozycje owalne z otworem przelewowym, z możliwością montażu baterii umywalkowej na specjalnej półce. Są one idealne dla osób ceniących sobie niebagatelny kształt, gdzie zwykła umywalka wpuszczana w blat zamienia się w książęcą misę czystości. Ogromna dbałość o każdy detal projektu zaowocowała wspaniałym efektem.
Dla szukających porad jak odpowiednio zamontować umywalkę, aby w codziennym użytkowaniu spełniała swoją funkcję w nienaganny sposób, polecamy artykuł: Na jakiej wysokości umywalka nablatowa, podwieszana, wpuszczana w blat?

Koło Variform Umywalki Wpuszczane w Blat - www.Gnsbud.pl

Misy z kolekcji Koło Variform idealnie eksponują i upiększają otoczenie. Polecamy je osobom ceniącym styl od nowoczesnego po klasyczny.
 
Koło Variform Umywalka Nablatowa, Podblatowa, Wpuszczana w Blat - www. Gnsbud.pl
Koło Variform Umywalka Nablatowa, Podblatowa, Wpuszczana w Blat 

Skomentuj

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia