Systemy prysznicowe Hansgrohe Rainfinity, czyli przyjemność do kwadratu

(3 głosów)
hansgrohe rainfinity półka pod prysznic, hansgrohe rainfinity słuchawka kwadratowa, hansgrohe rainfinity białe wyposażenie prysznicowe
Hansgrohe Rainfinity słuchawka prysznicowa z półką pod prysznic

Dobry design idzie dziś w parze z funkcjonalnością. To potwierdzone wieloma niebanalnymi projektami, które królują w przestrzeni sypialni, kuchni czy salonu. Jednak w łazience chodzi o coś więcej – o poczucie maksymalnej przyjemności, sposób na oderwanie się od szarej rutyny i ucztę dla zmysłów. Tutaj dotyk i wzrok odgrywają pierwsze skrzypce, a skóra doświadcza odprężającej siły strumienia, który pobudza, orzeźwia, relaksuje, gwarantuje dobre samopoczucie, inspiruje. Wszystko to zamknięte jest w systemie, który wraz z uruchomieniem przepływu wody gwarantuje błogostan. Tego dokonać może tylko jedno rozwiązanie – Hansgrohe Rainfinity. Nowość niemieckiego producenta, ukazana na targach ISH we Frankfurcie w 2019 roku, to coś, czego nie może zabraknąć w łazience, która pretenduje do miana domowego spa.

hansgrohe rainfinity deszczownica, zestaw prysznicowy hansgrohe rainfinity, hansgrohe rainfinity słuchawki prysznicowe
Hansgrohe Rainfinity zestaw ze słuchawką prysznicową i deszczownicą

System prysznicowy Hansgrohe Rainfinity – nowy wymiar przyjemności

Armatura Hansgrohe Rainfinity to efekt współpracy marki Hansgrohe ze studiem projektowym Phoenix Design. Kluczowym elementem w kreowaniu tego systemu było osiągnięcie maksymalnej przyjemności przy jednoczesnej wizualnej oszczędności formy. To minimalistyczne wzornictwo pobudzające zmysł estetyki. Bezpretensjonalna linia skupiona wokół archetypicznych kształtów została podkreślona poprzez matową biel, która kontrastuje z ciemnymi, grafitowymi tarczami strumieniowymi. Ten nowy wymiar przyjemności dyktuje jednak nie tylko orientacja na stylistyczną prostotę, ile zapewnienie funkcjonalnych rozwiązań w postaci nowatorsko rozmieszczonych dysz, trzech rodzajów strumienia, technologii EcoSmart, która ogranicza przepływ wody, udogodnienia QuickClean pozwalającego na sprawne usunięcie kamienia wapiennego czy koncepcji Hansgrohe Select, gdzie znakiem rozpoznawczym jest intuicyjna obsługa, w której jedno naciśniecie dzieli od radości, jaką daje woda.

hansgrohe rainfinity zdjęcia, aranżacja hansgrohe rainfinity, hansgrohe rainfinity zestaw
Łazienka wyposażona w zestaw Hansgrohe Rainfinity

Pod nazwą Hansgrohe Rainfinity kryją się wysokogatunkowe produkty, które pozwolą stworzyć idealne warunki kąpieli. To m.in. duża, okrągła główka prysznicowa o średnicy 130 mm, deszczownice, a także podłużna główka prysznicowa oraz głowica prysznicowa z przyłączem ściennym i regulacją kąta ustawienia. Te i wiele innych produktów z linii Rainfinity dostępne będą od lipca 2019 roku.

hansgrohe rainfinity półka, nowoczesna półka hansgrohe rainfinity, półka prysznicowa hansgrohe rainfinity
Nowoczesna forma półki prysznicowej Hansgrohe Rainfinity

Prysznic i trzy formy relaksu: PowderRain, Intense PowderRain, RainStream

Zestaw prysznicowy Hansgrohe Rainfinity to możliwość indywidualizacji w strefie kąpieli, dzięki trzem rodzajom strumieni. Mikrodelikatny, niczym wiosenna mżawka PowerRain ukoi zmysły i zapewni przyjemność po ciężkim dniu – wyciszy oraz odpręży. Intense PowerRain rozluźni zmęczone mięśnie, dzięki mocy intensywnych kropel, a RainStream pozwoli umyć ciało bez konieczności moczenia twarzy i włosów, wtedy gdy pragniemy szybkiego odświeżenia. Prysznic Hansgrohe Rainfinity to nic innego jak trzy kroki do relaksu.

hansgrohe rainfinity słuchawka okrągła, okrągła słuchawka prysznicowa hansgrohe rainfinity, słuchawka pod prysznic hansgrohe rainfinity
Hansgrohe Rainfinity słuchawka do prysznica

Red Dot Award: Best of the Best 2019

Targi ISH to zderzenie trendów. Przedsmak tego, czym producenci będą zadziwiać w kolejnych sezonach. Podczas międzynarodowego spotkania tego, co modne i funkcjonalne, jury składające się ze specjalistów w dziedzinie designu wyłania zwycięzców konkursu Red Dot – prestiżowej nagrody, która jest potwierdzeniem jakości produktu, jego kunsztu wykonania oraz technologicznego zaawansowania, które przekłada się na użyteczność w codziennym życiu. Nie bez przyczyny to właśnie przy prezentacji Hansgrohe Rainfinity wspominamy o tym pojedynku. W kategorii armatura łazienkowa Hansgrohe Rainifinity wraz z bateriami z serii GROHE Black Line oraz Axor Edge otrzymała najwyższy możliwy laur: tytuł Red Dot: Best of the Best.

hansgrohe rainfinity słuchawka biała, biała słuchawka pod prysznic hansgrohe rainfinity, biała słuchawka prysznicowa hansgrohe rainfinity
Biała słuchawka prysznicowa Hansgrohe Rainfinity

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia