Vayer Volans Dual Colour – wanny wolnostojące, umywalki nablatowe oraz wolnostojące

(1 głos)
Vayer Volans Dual Colour
Vayer Volans Dual Colour
 

Vayer Volans Dual Colour – wanny wolnostojące

Wanny Vayer Volans Dual Colour z impetem wbijają się w zasady współczesnej architektury. Formy cudowne w swojej kompozycji, dostępne w jednym rozmiarze – 1510×720 mm – bynajmniej nie przytłaczają przestrzeni łazienkowej. Prosta, cienka linia krawędzi, o lekko zaokrąglonych kantach w pełni oddaje urok stylu minimalistycznego. Wraz z oprawą zewnętrzną stanowić będą wspaniałą alternatywę dla białej, klasycznej ceramiki łazienkowej. Proponowane zabarwienie wanien wolnostojących, umywalek nablatowych oraz umywalek wolnostojących znakomicie podkreśli pozostałe elementy wyposażenia wnętrza. Decydując się na zakup tak wykwintnej wanny, postarajmy się też o prawidłową dekorację w postaci baterii wannowych:
 

Ranking baterii wannowych. Bateria wannowa wolnostojąca – 8 najlepszych propozycji

Vayer Volans Dual Colour
Vayer Volans Dual Colour
  

Vayer Volans Dual Colour – umywalki nablatowe oraz umywalki wolonostojące

Wachlarz umywalek Vayer Volans Dual Colour zachwyca perfekcyjnym zarysem. Prosta niczym niezmącona budowa staje się świadkiem codziennego życia. Mała łazienka w bloku dzięki wymiarom kolekcji umywalek łazienkowych – 455×330 mm – nabierze wspaniałego wyglądu. Prostota konturu sprawia, że propozycje od Vayer, to obraz szyku i elegancji przelany w piękną edycję umywalek nablatowych czy też umywalek wolnostojących. Cudownie gładka powierzchnia oraz brak przelewu w umywalkach nablatowych oraz umywalkach wolnostojących doskonale sprzyja zachowaniu czystości przez dłuższy czas.

 
Vayer Volans Dual Colour
Vayer Volans Dual Colour
     

Vayer Volans Dual Colour – innowacyjna technika produkcji

Vayer opatentował własną technologię poprawiającą komfort użytkowania. Ciągle udoskonalając jakość swoich wyrobów, fabrykant wprowadził Vayer Nano Silver Technology – powłokę antybakteryjną, która samoistnie zwalcza bakterie i zapobiega ich rozwojowi. Każdy produkt z oferty Vayer (umywalki, wanny oraz brodziki) posiada nanocząsteczki, które podnoszą poziom higieny towarów. Wzorcowe wykonanie bogatego asortymentu w szczególności zwraca uwagę dbałością o detal. Najnowszy cykl Vayer Volans Dual Colour jest tego potwierdzeniem. Sposób połączenia tonacji bazujący na nadzwyczajnej spójności wynika z techniki nakładania barw. Farba nadawana jest w formie, do której wlewane są wanny wolnostojące, umywalki nablatowe czy też warianty umywalek wolnostojących.

Wanny wolnostojące Vayer bez trudu odnajdą swoje miejsce zarówno w łazience białej, jak i szarej. Na nurtujące Was pytania odpowiedzi poszukajcie w innych naszych artykułach poświęconych dekoracji wnętrz.

Szara Łazienka – jakie dodatki, płytki i meble wybrać? Łazienka w szarościach: aranżacje, pomysły

25 Pomysłów – Biała Łazienka z Drewnem Czy w Bieli i Szarości? Łazienka w Bieli – Inspiracje, Aranżacje, Porady

 

Vayer Volans Dual Colour
Vayer Volans Dual Colour

 

 

Vayer Volans Dual Colour
Vayer Volans Dual Colour

 

Skomentuj

1 komentarz

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia