TOP 6 – brodziki prostokątne i brodziki kwadratowe. RANKING: najlepszy brodzik prysznicowy 90x90, 80x80! Opinie, Aranżacje, Ceny

(2 głosów)
Najlepszy Brodzik- Co wybrać?
Na Zdjęciu: Brodzik i Kabina Prysznicowa

Najlepszy brodzik prysznicowy to ten, który spełnia zarówno kryteria estetyki, jak i funkcjonalności. Podczas wyboru warto zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału został wykonany i czy walory jakościowe rozwiązania spełniają nasze oczekiwania: czy powierzchnia będzie odporna na zarysowania, czy montaż nie sprawi większych trudności i czy usuwanie zabrudzeń nie będzie wiązało się z mozolnym szorowaniem? Zdecydować się na brodzik głęboki czy brodzik niski? Nowoczesny czy klasyczny? Dziś przedstawimy Wam TOP 6 brodzików, które doskonale wpasują się do każdego wnętrza. W naszym rankingu znajdziecie najlepsze brodziki kwadratowe oraz brodziki prostokątne.    
 


Duravit DuraPlan – brodzik prysznicowy montowany w podłodze

Brodzik Duravit DuraPlan to ciekawa propozycja stworzona przez niemieckiego lidera branży wyposażeniowej. Koncepcja powstała we współpracy z Prof. Frankiem Husterem, który podczas projektowania produktu skoncentrował się na nowoczesnych zasadach urządzania. Wzornictwo Duravit DuraPlan, dzięki możliwości montażu w posadzce, sprawi, że wnętrze nabierze bardzo współczesnego charakteru, gwarantując w pełni jednolite, efektowne podłoże. Brodzik Duravit DuraPlan, poprzez zastosowanie specjalnej ramy, która pozwala na regulację wysokości, gwarantuje indywidualne dopasowanie rozwiązania. Jego zaletami są także szczelny zestaw przelewowo-odpływowy, który zapobiega przedostawaniu się wody, oraz przeźroczysta powierzchnia antypoślizgowa „Antislip”, zapobiegająca niefortunnym wypadkom w strefach mokrych, dając 100% bezpieczeństwa, bez obniżenia walorów estetycznych wyrobu. Brodzik Duravit DuraPlan to brodzik z akrylu (4 mm), dostępny w wersji prostokątnej oraz kwadratowej w wymiarach od 80x80 cm, po 160x90 cm.

 

Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Duravit Duraplan Brodzik
 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Brodzik Duravit Duraplan
 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Duravit Duraplan Brodzik

Kaldewei Cayonoplanbrodzik prysznicowy płaski

Brodzik Kaldewei Cayonoplan to produkt z oferty marki Kaldewei, producenta rozwiązań wykonanych z odpornej i wytrzymałej stali emaliowanej. To materiał pochodzenia naturalnego, który jest maksymalnie odporny na ścieranie i urazy mechaniczne, zapewnia długą żywotność oraz brak jakichkolwiek problemów w trakcie eksploatacji – łatwo się go czyści, nie używając przy tym kosztownych detergentów. To, co wyróżnia Kaldewei Cayonoplan to nowoczesny design, trafiający celnie w gusta miłośników współczesnego wzornictwa, bazującego na oszczędnej formie, ale i maksymalnej funkcjonalności. Wyjątkowo łatwa instalacja rozwiązania (dostępnego aż w 19 wymiarach) oraz różne wysokości rantu dają możliwość montażu nie tylko na płytkach, lecz także w płaszczyźnie podłogi, pozwalając tym samym na pełnię kreatywności w zakresie aranżacji łazienki, w której siłą jest jakość. Atutem Kaldewei Cayonoplan jest również 30-letnia gwarancja udzielana na wszelkie produkty Kaldewei wykonane ze stali emaliowanej, co stanowi potwierdzenie ich niezawodności.

Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Kaldewei Cayonoplan Brodzik
 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Kaldewei Cayonoplan Brodzik
 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Kaldewei Cayonoplan Brodzik

 


Duravit Stonettobrodzik prysznicowy 90x90 cm

Brodzik prysznicowy Duravit Stonetto zaprasza w inny wymiar przyjemności – bardziej zmysłowy i bliższy naturze. To koncepcja grupy projektowej EOOS, która od wielu lat współpracuje z niemieckim przedstawicielem branży sanitarnej. Duravit Stonetto urzeczywistnia piękno przyrody. Matowa powierzchnia wykonana z odpornego i wytrzymałego materiału DuraSolid® (konglomeratu, na który składają się żywice, pigmenty i naturalne komponenty) do złudzenia przypomina fakturę kamienia, a zintegrowany z nią odpływ wieńczy perfekcyjną całość. Jego obecność odpowiada także za aspekt praktyczny brodzika marki Duravit. Możliwość łatwego zdejmowania sprzyja utrzymaniu bezwzględnej czystości oraz szybkiemu usuwaniu zabrudzeń gromadzących się w tym miejscu. Jako że Duravit Stonetto to inspirujące odzwierciadlenie fenomenu przyrody, rozwiązania – poza wymiarową różnorodnością – dostępne są także w ciekawych wariantach kolorystycznych: piaskowym, antracytowym, naśladującym beton oraz białym. Produkt występuje w formie kwadratowej i prostokątnej.
 

Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Duravit Stonetto Brodzik
 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Stonetto Brodzik Duravit
 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Brodzik Duravit Stonetto

 


Riho Baselbrodzik prostokątny 100x90 cm 

Riho Basel to brodzik akrylowy, który swoim wzornictwem nawiązuje do nowoczesnych nurtów. Jego minimalistyczna forma o zgeometryzowanej bryle świetnie podkreśli charakter wnętrz, w których panuje oszczędny, ale i spektakularny design wykreowany przez surowe materiały oraz proste kształty. Rozwiązanie pozbawione jest rantów, co pozwala na zlicowanie go z podłogą, uzyskując w ten sposób efektowną powierzchnię prysznicową. Ponadto, Riho Basel można montować również na nóżkach. Wysokie walory użytkowe materiały powodują, że produkt cieszy się dużą popularnością. Odporność na urazy mechaniczne i zarysowania, łatwość usuwania zabrudzeń, a także naturalne właściwości antypoślizgowe stanowią gwarancję higienicznej oraz bezpiecznej łazienki na długie lata. Brodzik Riho Basel wyróżnia także ciekawie wkomponowana akrylowa pokrywa odpływu, która perfekcyjnie wtapia się w design koncepcji. Rozwiązanie dostępne jest w wariantach kwadratowych oraz prostokątnych. 
 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Riho Basel Brodzik

 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu:Brodzik Riho Basel
   
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Basel Brodzik Riho

Kaldewei Conoflat – brodzik kwadratowy 90x90 cm

Brodzik Kaldewei Conoflat to rozwiązanie wykonane z trwałej i odpornej na urazy mechaniczne i środki chemiczne stali emaliowanej Kaldewei. Jej wysokie walory użytkowe, związane z łatwością utrzymania czystości oraz maksymalną wytrzymałością na codzienną eksploatację stanowią przypieczętowanie udanego zakupu, czego potwierdzeniem jest także 30-letnia gwarancja udzielana przez producenta. Nowoczesne wzornictwo powierzchni prysznicowej Kaldewei Conoflat bazuje na puryzmie oraz dekoracyjnej oszczędności, które odnajdą się w przestrzeni zdominowanej przez modernistyczne motywy: geometrię oraz zamiłowanie do naturalnych faktur, zamkniętych w prostych kształtach. Projekt wybitnego biura Sottsass Associati wyposażony jest także w całkowicie zintegrowaną z produktem pokrywę odpływu, co daje całkowicie spójny, jednolity obraz całości, potęgując wrażenie idealnego dopasowania wszystkich elementów w przestrzeni łazienki. Brodzik Kaldewei Conoflat można zabudować w płaszczyźnie podłogi. Produkt dostępny jest w wielu rozmiarach, co stanowi o pełnej indywidualizacji w aspekcie urządzania pomieszczenia
 

Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Kaldewei Conoflat Brodzik
 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Brodzik Kaldewei Conoflat
 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Kaldewei Conoflat Brodzik
 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Conoflat Brodzik Kaldewei

 


Villeroy & Boch Architectura MetalRim – brodzik kwadratowy 90x90 cm 

Villeroy & Boch Architectura MetalRim to projekt mistrza sanitarnych kreacji. Niemiecki wyznacznik jakości i designu, marka V & B, oparł swoją koncepcję na nowoczesnej formie, wyniesionej na fundamencie funkcjonalności. Ten zabieg został doceniony przez znawców piękna i użyteczności, czego efektem jest zwycięski tytuł Red Dot Award, czyli najwyższe odznaczenie w dziedzinie dobrego wzornictwa. Stalowe wzmocnienie wtopione w krawędź, dwie wysokości (15 mm oraz 48 mm) oraz aż 31 dostępnych modeli stanowią wstęp do niezliczonych możliwości aranżacji łazienki, w których królują harmonia kształtów oraz perfekcja dopasowania. Brodzik Architectura MetalRim znakomicie odzwierciedla bieżące trendy – ujmuje prostotą, a do tego możliwością indywidualizacji zamówienia poprzez wybór pokrywy odpływu w jednym z trzech kolorów do wyboru: białym, chromowanym oraz chromowanym macie. Brodzik prysznicowy Villeroy & Boch Architectura MetalRim to niezawodność wysokogatunkowego akrylu oraz esencja elegancji. 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Villeroy & Boch Architectura Brodzk

 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: brodzik Villeroy & Boch Architectura
 
Top Najlepszych Brodzików
Na Zdjęciu: Villeroy & Boch Architectura Brodzk
 

 

Skomentuj

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia