Dornbracht (2359)

Sortuj wg
Wyników 1 - 24 z 2359

Popularne serie

O producencie Dornbracht

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- Armatura: 2 lata

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Strona: https://www.dornbracht.com/
Dornbracht – co to za firma?

Ponad 60 lat temu, w niemieckim Iserlohn, 57-letni Aloys F. Dornbracht razem z synem Helmutem rozpoczęli niepozorną przygodę ze światem armatury. Ciężka praca po godzinach w starym baraku z warsztatową ławą i miejscem do majsterkowania oraz podjęte ryzyko, związane z wytwarzaniem całkowicie innowacyjnego towaru: armatury z wyciąganą wylewką, to punkty zwrotne w karierze ojca i syna. Tak rozpoczyna się historia sanitarnej potęgi, wychodzącej z cienia opuszczonej szopy i zamieniającej się w dobrze prosperującą firmę. W pierwszych latach działalności Aloys F. Dornbracht był zarówno kuźnią pomysłów, rzemieślnikiem, jak i handlowcem, który sprzedawał własne dzieła w Kolonii. Później rodzinna firma wytwarzała nawet 40 tys. sztuk baterii miesięcznie, by dziś uzyskać miano pioniera branży sanitarnej z rozbudowaną infrastrukturą wytwórczą, logistyczną oraz magazynową. Obecnie międzynarodowy sukces rodziny Dornbrachtów przejęło trzecie pokolenie rodu – bracia Andreas i Matthias, synowie Helmuta. Obydwaj kontynuują misję założycieli. Podobnie jak dziadek i ojciec mają niebywałe wyczucie trendów, są zorientowani na zmiany i elastyczni, co stanowi pomost do tworzenia najwyższej klasy artykułów – zarówno pod kątem designu, jak i technologii. Marka Dornbracht kreuje tożsamość rynku, nadaje mu kształt i przełamuje powszechne standardy. Firma wciąż ewoluuje, czyniąc wodę nie tyle źródłem różnorakich przeżyć w łazience, ile dodając jej wielu praktycznych funkcji, które pomagają w codziennych zmaganiach. 

Dornbracht to:
 
  • Rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 60-letnim stażem,
  • Firma, której założycielami byli ojciec i syn – Aloys F. Dornbracht oraz Helmut Dornbracht,
  • Biznes kierowany obecnie przez trzecie pokolenie rodu Dornbracht, braci Andreasa i Matthiasa,
  • Segment ekskluzywnych i wysokiej jakości rozwiązań sanitarnych do łazienki i kuchni,
  • 14 oddziałów dystrybucyjnych, ponad 790 pracowników,
  • Marka kreująca trendy i podejmująca wyzwania, nastawiona na innowacje i ciągłe zmiany.

Jak powstają baterie Dornbracht?

Dornbracht stawia na jakość, skrytą w postaci doskonałego materiału bazowego, a więc mosiądzu. Surowiec dobrany w wyniku starannej selekcji, a także poddawany nowatorskim metodom formowania, szlifowania i galwanizacji uzyskuje najwyższe parametry użytkowe, czym gwarantuje fenomenalny połysk oraz bezawaryjną eksploatację przez długie lata. Nad prawidłowym przebiegiem każdego etapu wytwarzania asortymentu Dornbracht czuwają innowacyjne linie produkcyjne: Gavarolines oraz Variolines. Warunkują one większą elastyczność działania, znaczną szybkość reakcji na zmiany rynkowe oraz niemal natychmiastową możliwość wdrażania innowacji, co w sporej mierze prowadzi również do redukcji strat oraz zniwelowania wad występujących w najtrudniejszych miejscach, takich jak otwory, kieszenie czy krawędzie baterii. Perfekcyjne wykonanie wyrobu jest też wynikiem rygorystycznych kontroli, weryfikujących nawet najmniejszy szczegół oferowanych modeli. Ten zaawansowany park maszynowy, a także dbałość o jakość każdego szczebla procesu wytwórczego wpływają na sukces marki na rynku. Baterie Dornbracht powstają w wyniku starannie przemyślanych sekwencji, których efektem jest armatura bez skazy, wyróżniająca się nie tylko designem, lecz przede wszystkim trwałością i wytrzymałością. 

Jak powstają baterie Dornbracht?
 
  • Za jakość wyrobu odpowiadają innowacyjne linie produkcyjne: Gavarolines oraz Variolines,
  • To nowatorskie technologie galwanizacyjne wykorzystujące pracę robotów,
  • Każda z nich wpływa na redukcję występowania wad fabrycznych.

Szybki kontakt

@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia