Kaldewei

 (1597)
Sortuj wg
Wyników 1 - 24 z 1577

Popularne serie

O producencie Kaldewei

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- brodziki, wanny: 30 lat

Warunkiem otrzymania 30 letniej gwarancji jest montaż na specjalnej ramie montażowej lub, jak w przypadku brodzika na nośniku styropianowym.

Geneza firmy Kaldewei sięga 1918 roku, podczas gdy założyciel sanitarnej potęgi Franz Kaldewei stawiał pierwsze kroki w łazienkowej branży. Lata doświadczeń i doskonały kunszt tworzenia doprowadziły markę Kaldewei na szczyt. Innowacyjne technologie produkcji oparte na jasnych zasadach, związane z maksymalną troską o środowisko naturalne, jak i potrzeby Konsumenta sprawiły, że setki produktów Kaldewei to zupełne bestsellery.  Misją firmy Kaldewei jest nieustanny rozwój i doskonalenie warsztatu posiadanych umiejętności, by na końcu łańcucha produkcji wytworzyć dzieło sztuki. Emaliowana stal o grubości 3,5 milimetra, powłoka uszlachetniająca i liczne nagrody i wyróżnienia to tylko nieznaczna część dorobku niemieckiej marki. Ekskluzywne produkty Kaldewei do karta przetargowa i drabina po której firma wspięła się na szczyt. Producent wanien i brodzików jest synonimem jakości, niezawodności i prestiżu. To piękno, wykraczające poza standardowe ramy!

Wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Szybki kontakt

@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia