New Trendy (989)

Sortuj wg
Wyników 1 - 24 z 989

Popularne serie

O producencie New Trendy

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:
- Kabiny prysznicowe: Linia Platinum: 5 lat, Linia Gold: 2 lata, Linia Silver: 2 lata
- Panele prysznicowe i deszczownice: Linia Platinum: 2 lata
- Brodziki: Linia Platinum: 2 lata, Linia Gold: 2 lata, Linia Silver: 2 lata

Warunki gwarancji:
http://www.newtrendy.pl/files/warunki_gwarancji_new_trendy.pdf  

Jesteśmy polską firmą, która już od 2006 roku stale powiększa grono klientów na terenie kraju i nie tylko. Dziesiątki tysięcy domów i mieszkań, w których już stanęły nasze kabiny są najlepszą miarą jakości i dowodem na to, że warto nam zaufać.

Działamy w branży sanitarnej. Specjalizujemy się w produkcji kabin prysznicowych, oferujemy także panele prysznicowe i zestawy natryskowe. Proponujemy również brodziki dedykowane do każdego modelu z osobna.Stworzyliśmy linie produktów Platinum, Gold oraz Silver, aby móc przejrzyście zaprezentować różnorodność asortymentu oraz standardów, w jakich są utrzymane nasze produkty.

Kabiny prysznicowe New Trendy są konstrukcją ze szkła i aluminium - to główne materiały użyte do ich budowy. Nie stosujemy w kabinach tworzyw sztucznych jako wypełnień - używamy do tego celu bezpiecznego szkła hartowanego o różnych grubościach, zależnie od linii produktu. Stała kontrola i przemyślane działania na każdym etapie produkcji -  od projektu do gotowego produktu - powodują, że sprzęt trafiający w Państwa ręce prezentuje wysoki poziom jakości i gwarantuje bezpieczeństwo.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Autoryzowany Dystrybutor New Trendy

Szybki kontakt

@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia