Stegu

(113 produktów)
Dostępność: dostępny
(316 opinii)
33 zł
Dostępność: dostępny
(42 opinie)
37 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
35 zł
Dostępność: dostępny
(51 opinii)
30 zł
Dostępność: dostępny
(40 opinii)
28 zł
Dostępność: dostępny
(32 opinie)
70 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
71 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
64 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
34 zł
Dostępność: dostępny
(29 opinii)
39 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
54 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
48 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
46 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
25 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
28 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
51 zł
Dostępność: dostępny
(12 opinii)
31 zł
Dostępność: dostępny
(40 opinii)
69 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
35 zł
Dostępność: dostępny
55 zł
Dostępność: dostępny
(25 opinii)
44 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
53 zł
Dostępność: dostępny
77 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
49 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
28 zł

O producencie Stegu

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta: 2 lata

Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
 

Płytki Stegu – rodzinna firma z polskimi korzeniami

Rodzinna firma Stegu powstała w 1993 roku w Polsce jako spółka cywilna Gran-plast. Konikiem działalności była płytka cegłopodobna, która do dziś stanowi mocny atut oferty przedsiębiorstwa. Zaledwie pięć lat później – w 1998 roku – portfolio marki rozbudowano o płytki kamieniopodobne. Kolejne okresy obejmują wprowadzenie na rynek rozwiązań takich jak panele ścienne z naturalnego drewna, kamień dekoracyjny czy kamień elewacyjny. Stegu sukcesywnie się rozwija, docierając w coraz to odległe rejony nie tylko krajowego rynku, lecz także międzynarodowego. Logo producenta rozpoznawalne jest na całym świecie, a cegła z fugą Stegu oraz płytki Stegu imitujące kamień zdobią wnętrza wielu mieszkań i budynków. Przedsiębiorstwo stawia na bardzo wysoką jakość materiału uzyskaną dzięki starannej selekcji surowców, współpracy z profesjonalistami oraz wykorzystaniu zaawansowanej technologii wytwórczej. Rezultatem tych działań są liczne wyróżnienia i nagrody, takie jak „Lider Polskiego Biznesu”, złote godło w kategorii „płytki elewacyjne”, Produkt Przyjazny dla Mojego Domu w kategorii „kamień elewacyjny” czy Medal Europejski za płytki z gotową fugą.
 
 • Stegu to rodzinna firma założona w 1993 roku,
 • Katalog Stegu obejmuje płytki z gotową fugą (cegła z fugą Stegu), kamień dekoracyjny, kamień elewacyjny, płytki kamieniopodobnne wewnętrzne i zewnętrzne czy panele ścienne z naturalnego drewna,
 • Stegu to laureat wielu prestiżowych nagród przyznanych w Polsce i na świecie.

Stegu cegła dekoracyjna jeszcze bardziej autentyczna

Flagowym produktem polskiego producenta jest cegła Stegu. Płytki cegłopodobne dostępne są w wielu niebanalnych wzorach i kolorach, oddających piękno i autentyczność materiału często chowanego pod warstwami tynku oraz farby. Ich chropowate struktury i nieregularne rysy wprowadzają do pomieszczeń nutę wyjątkowego klimatu, stając się dekoracją samą w sobie. Rozwiązania pasują do wnętrz urządzonych w różnych kierunkach wnętrzarskich. Najbardziej popularną propozycją Stegu jest biała cegła Stegu (Stegu Parma), która świetnie sprawdzi się w aranżach scandi, nowoczesnych i klasycznych. Płytki cegłopodobne z fugą tego typu poza tym, że są estetyczne wizualnie, wyróżniają się również łatwym montażem. Można je położyć nawet samodzielnie, bez pomocy wyspecjalizowanych ekip oraz fachowców. Oprócz ponadczasowej wersji Stegu Parma producent ma w zanadrzu również inne, liczne alternatywy przeznaczone nie tylko do wewnątrz, lecz także na zewnątrz. Płytki Stegu Boston czy Stegu Country sprawdzą się też na elewacji czy ogrodzeniu.
 
 • Cegła z fugą Stegu to rozwiązanie praktyczne oraz estetyczne,
 • Płytki cegłopodobne z fugą są łatwe w montażu. Można je samodzielnie położyć, bez pomocy fachowców,
 • Cegła dekoracyjna Stegu to rozwiązania dostępne w różnych kolorach – od bieli Stegu Parma podkreślającej piękno designu scandi, po czerń i grafity Stegu Metro idealne do aranżacji loftowych.

Stegu kamień dekoracyjny i naturalny inspirowany pięknem przyrody

Stegu to jednak nie tylko płytki cegłopodobne, lecz także kamień naturalny inspirowany pięknem przyrody. Producent niejednokrotnie podkreśla, że wszystko, co stylowe i szlachetne pochodzi wprost z bogactwa fauny i flory, a te są najlepszą dekoracją każdego mieszkania! Oferowany przez Stegu kamień nadaje pomieszczeniom nieoczywistego sznytu i wprowadza atmosferę relaksu oraz odprężenia. Kusi mirażem ponadczasowych kolorów, które pod wpływem światła kreują niezwykły spektakl i zachwycają nieregularnością powierzchni. W ofercie producenta znajdują się propozycje dostępne w pięciu unikatowych tonacjach: Bianco, Grey, Ivory, Nero i Rusty. Każda z nich umiejętnie uwypukli design przestrzeni. Kamień Stegu Bianco, dzięki zawartości drobinek mineralnych i jasnej poświacie znakomicie będzie współgrał z drewnem oraz pastelowymi kolorami. Grey spotęguje surowość aranżacji, Ivory wniesie nieco ciepła i harmonii, Nero podkręci elegancję i luksusowy sznyt, a Rusty oczaruje magią przeszłości. To kompozycje, które w 100% oddają to, co w naturze najprawdziwsze.
 
 • Stegu kamień naturalny to kompozycja pięciu unikatowych odcieni: Bianco, Grey, Ivory, Nero i Rusty,
 • Kamień Stegu podkreśli naturalny klimat aranżacji i wprowadzi przytulną atmosferę,
 • Stegu kamień to gwarancja trwałości i ponadczasowego designu.

Stegu kamień i płytki cegłopodobne wewnętrzne i zewnętrzne

Producent postawił na naturalne inspiracje, dlatego płytki cegłopodobne wewnętrzne czy kamień dekoracyjny cieszą się tak dużą popularnością. Wykazują wytrzymałość na zmienne temperatury w kuchni, wilgoć panującą w łazience, a także łatwo utrzymać je w czystości. Zarówno cegła na ścianie, jak i płytki imitujące kamień będą niewątpliwą dekoracją przestrzeni mieszkalnych, ale skutecznie też podkreślą architekturę budynku oraz skomponują się z otaczającą dom zielenią. W tym celu warto wykorzystać kamień elewacyjny Stegu i płytki elewacyjne Stegu, które wykonane są z materiałów odpornych na czynniki mechaniczne, biologiczne i atmosferyczne. Nie są im straszne ulewne deszcze oraz gwałtowne burze. W nienaruszonym stanie przetrwają wiele długich zim oraz upalnych wakacji. Alternatywami, które można wykorzystać w obrębie tarasu, na ogrodzeniu czy w strefie wejścia są kamień dekoracyjny Stegu Nepal, płytki cegłopodobne z fugą Stegu Monsanto czy kamień dekoracyjny Stegu Timber przypominający podłużne slaby drewna.
 
 • Kamień dekoracyjny Stegu to idealne uzupełnienie wnętrz inspirowanych naturą. Do popularnych kolekcji przeznaczonych do wewnątrz zaliczają się Stegu Arena, Stegu Nepal czy Stegu Madera,
 • Kamień elewacyjny Stegu będzie odpowiedzialny za zespolenie budynku z zielenią otaczającą dom,
 • Płytki elewacyjne Stegu wykazują korzystne właściwości użytkowe. Są trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne; mróz, zmienne temperatury czy wilgoć,
 • Do propozycji, które można zastosować na zewnętrz należą m.in.: Stegu Nepal, Stegu Timber czy Stegu Monsanto.
 

Stegu: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia