Massi (230)

Sortuj wg
Wyników 1 - 24 z 223

Popularne serie

O producencie Massi

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:
- Baterie łazienkowe: 2 lata
- Wanny: 5 lat
- Wyroby ceramiczne: 5 lat

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
Massi – co to za firma?

Massi to jedna z najszybciej rozwijających się polskich marek w branży łazienkowej, która swoją pozycję zawdzięcza połączeniu nowoczesnego podejścia i tradycji. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia promuje polskie wartości na arenie międzynarodowej, udowadniając, że uczciwość i partnerstwo – wpisane w misję działalności producenta – mogą stać się determinantami globalnego sukcesu. Rodzinne wzorce w konfrontacji ze współczesnymi zasadami, które ukształtowały rynek, stały się podstawą w budowaniu sanitarnej potęgi – dziś symbolizującej jakość oraz orientację na czynnik ludzki. Zmotywowany zespół, dla którego miarą powodzenia jest rozwój, tworzenie warunków do satysfakcjonującej współpracy opartej na zaufaniu i wzajemnym wsparciu, a także nieustanne podejmowanie wyzwań, nowoczesne podejście do zarządzania, chęć ciągłego doskonalenia kompetencji oraz konsekwencja w realizacji wyznaczonych zadań są kluczami na drodze do osiągnięcia statutowych postanowień. Mfassi, kierując się innowacyjnością oraz pasją do kreacji produktów, które na przestrzeni lat nie zmienią się pod wpływem wnętrzarskich trendów, sam wytycza ścieżkę rozwoju branży, wychodząc tym samym naprzeciw wymaganiom estetów zakochanych w symbiozie piękna i funkcjonalności. Przedsiębiorstwo stawia na dynamiczny postęp, poszerzanie horyzontów i zintegrowaną grupę ludzi, którzy projektując rozwiązania sanitarne, wierzą w ich praktyczny i estetyczny potencjał. To firma z zasadami, dla którego tandem designu oraz jakości przekłada się na każdy element funkcjonowania firmy.
 
Marka Massi to:
 
  • Firma z polskim kapitałem, promująca rodzime wartości,
  • Renomowany dostawca elementów, a także gotowych zestawów do wyposażenia łazienki,
  • Jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek branży wnętrzarskiej,
  • Przedsiębiorstwo, które stawia na jakość asortymentu, wysoką kulturę pracy i ciągły rozwój

Jakość według Massi

Na wysoką jakość ceramiki Massi wpływają kluczowe procesy produkcyjne obejmujące wnikliwą selekcję odpowiednich komponentów, uwzględniających znikomy wpływ na środowisko naturalne oraz starannie przemyślane etapy wytwórcze, wykorzystujące potencjał innowacyjnego, rozbudowanego parku maszynowego. W wyniku tego rozwiązania Massi wyposażone są w nowatorskie powłoki polimerowe ułatwiające czyszczenie, a ich ergonomiczne kształty gwarantują nie tyle estetyczny efekt, ile zwiększoną użyteczność poszczególnych modeli i możliwość realizacji najbardziej śmiałych wizji projektowych. Massi należy do grona firm świadomych odpowiedzialności społecznej, przestrzegających rygorystycznych europejskich norm oraz założeń, zapewniających uzyskanie nie tyle stylistycznie perfekcyjnego, ile wytrzymałego wyrobu. Wszystkie rozwiązania Massi podlegają ścisłym kontrolom oraz testom, prowadzącym do zminimalizowania wad asortymentu, potwierdzającym jednocześnie ich użyteczność do dalszej eksploatacji. Formalnym dowodem tego stanu są również deklaracje własności użytkowych, przyznawane przez wyspecjalizowane jednostki oraz instytucje. Ceramika Massi to produkty zachwycające wzornictwem oraz zapewniające maksymalną satysfakcję wynikającą z długoletniego i bezproblemowego użytkowania. To parametry techniczne będące gwarancją funkcjonalności!

Ceramika Massi to:
 
  • Mieszanka wyselekcjonowanych komponentów, poddawanych innowacyjnym procesom wytwórczym,
  • Produkty oznaczone certyfikatami i deklaracjami własności użytkowych,
  • Gwarancja trwałości, jakości i wytrzymałości. 

Szybki kontakt

@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia