Węże prysznicowe

(224 produkty)
Hansgrohe Isiflex Wąż prysznicowy 125 cm z powierzchnią metaliczną, chrom 28272000
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
69 zł
Oras Wąż prysznicowy 150 cm wzmacniany, biały 241014-11
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
51 zł
Kohlman Experience Black Wąż prysznicowy 150 cm, czarny mat WAZEB
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
138 zł
Steinberg 099 Wąż prysznicowy 160 cm, chrom 0999416
(1 opinia)
88 zł
Hansgrohe Metalflex Wąż prysznicowy 200 cm DN15, chrom 28264000
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
46 zł

O kategorii Węże prysznicowe

Węże prysznicowe Hansa, Steinberg, Grohe, Kludi i wielu innych producentów na naszej stronie to gwarancja niezawodnych materiałów i eksploatacji przez długie lata. Funkcjonalna i nowoczesna łazienka wymusza na nas konieczność nabywania wysokiej jakości sprzętów, bardzo często nie korzystamy z gotowych zestawów pod prysznic, a kompletujemy poszczególne części, by stworzyć łazienkę idealną. Podczas poszukiwań armatury łazienkowej w postaci baterii prysznicowej, słuchawek prysznicowych czy drążków napotykamy konieczność wyboru węża prysznicowego. Kierujmy się materiałem, jakością wykonania i renomą producenta. Na naszej stronie znajdziecie Państwo armaturę sanitarną, która sprawdzi się w każdej łazience!

 

Jak wybrać najlepszy wąż prysznicowy?

Węże prysznicowe to niepozorne elementy, które mają wpływ na komfort zażywanej kąpieli. Niezależnie czy jest to część wygodnej kabiny, czy wanny warto sięgnąć po model, którego zaletą jest jakość. Wąż jest bowiem jednym z najbardziej awaryjnych rozwiązań w łazience – pod wpływem intensywnej eksploatacji może pękać oraz łamać się. Produkty z uwagi na sposób wykonania dzielą się na artykuły o oplocie metalowym oraz te wytworzone z tworzywa sztucznego. Ważnym kryterium wyboru jest również długość. W ofertach wielu sklepów takich jak Hansgrohe, Oras, Grohe czy Kohlman dostępne są rozwiązania od 60, 70 czy 80 cm do nawet 200 cm. Parametr ten najlepiej dostosować do wzrostu osób korzystających z łazienki, tak aby użytkowanie zapewniało maksymalną przyjemność. Cechą, która powinna określać węże natryskowe, jest też praktyczność, związana z zastosowaniem innowacyjnych udogodnień, takich jak zabezpieczenie przed skręcaniem się. Dzięki temu produkt będzie służył długo, a zmiany ciśnienia wody nie będą negatywnie wpływać na jego żywotność.
 
  • Wąż prysznicowy ze słuchawką powinien wyróżniać się wysoką jakością, warto wybrać modele wzmacniane z metalizowaną, gładką powierzchnią,
  • W ofertach producentów dostępne są elastyczne węże o długości od 60 cm do 200 cm, przeważnie z gwintami wewnętrznymi,
  • Wąż do prysznica może występować w wielu ciekawych kolorach. Dużą popularnością cieszy się wariant czarny lub biały.
Szybki kontakt
@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia