Deszczownice (1308)

Sortuj wg
Wyników 1 - 24 z 1308

Opis

Deszczownica, czyli niezawodny element pod prysznic. Dziś, w nowoczesnej łazience znajdziemy stylowe kabiny prysznicowe, komfortowe wejścia walk-in, panele prysznicowe wzbogacone w liczne funkcje uprzyjemniające każdą chwilę oraz wysokiej jakości deszczownice, które są gwarantem nie tylko stylowej, ale i praktycznej łazienki. Deszczownica pod prysznicem uwalnia niezliczone krople wody, które łagodnie otulają Twoje ciało i pieszczą wszystkie zmysły. Tradycyjna słuchawka prysznicowa nie daje Ci tak maksymalnej przyjemności podczas kąpieli? Różnorodność stylistyczna i duże formaty głowicy deszczownic sprawiają, że prysznic nabiera całkowicie innego wymiaru. Deszczownice, dostępne w naszej ofercie to szeroka gama produktów do łazienki wykonanych z najlepszej jakości materiałów. Znajdziecie tutaj produkty z mosiądzu, ze stali szlachetnej oraz chromu  i innych, cennych materiałów, które gwarantują długoletnią eksploatację. Innowacyjne rozwiązania w postaci deszczownicy z oświetleniem to nowoczesny sposób na kąpiel pod prysznicem, a sufitowe deszczownice w formie kwadratu lub okręgu to stylowy element każdej łazienki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo liczne deszczownice sufitowe, deszczownice  z ramieniem ściennym oraz inne głowice prysznicowe znanych producentów takich jak Hansgrohe, Axor, Steinberg, Gessi, Grohe Klud, Omnires oraz wiele innych.

 

Co to jest deszczownica?

Deszczownica, określana też jako deszczownia lub prysznic górny, to rodzaj produktu montowanego w przestrzeni kabiny prysznicowej. Rozwiązanie pozwala zintensyfikować przyjemność, jaką dają krople wody wypływające z szerokiej głowicy, a także jest gwarantem wygody, związanej z bezpiecznym korzystaniem ze strumienia przypominającego krople deszczu. W zależności od rodzaju montażu deszczownice dzielimy na deszczownice ścienne, deszczownice sufitowe oraz deszczownice natynkowe (będące częścią natynkowych zestawów prysznicowych). To rozwiązania stanowiące symbol nowoczesnej łazienki, jednak z uwagi na kształty dostępnych deszczownic, z łatwością można dopasować je do aranżacji w każdym stylu – od skandynawskiego, po retro. Na rynku znajdują się bowiem deszczownice w wersjach owalnych, okrągłych, kwadratowych, prostokątnych oraz warianty, które przybierają niestandardowe formy – przypominają lampę (jak Axor LampShower Nendo 1Jet, Zucchetti Closer), parasol (Axor Shower/Froint 2Jet) czy tak jak Kludi Fizz, składają się z trzech ramion natrysku.

 

Dlaczego warto wybrać deszczownicę?

Tradycyjna słuchawka prysznicowa nie daje Ci maksymalnej przyjemności podczas kąpieli? Deszczownica to element, który spotęguje doznania, a do tego będzie estetycznym zwieńczeniem projektu. Różnorodność stylistyczna i duże formaty głowicy deszczownic sprawiają, że prysznic nabiera całkowicie innego wymiaru! Deszczownice, dostępne w naszej ofercie, to szeroka gama produktów do łazienki, wykonanych z najlepszej jakości materiałów. Znajdziecie tutaj rozwiązania z mosiądzu, ze stali szlachetnej oraz chromu i innych cennych materiałów, które gwarantują długoletnią eksploatację. Innowacyjne deszczownice z oświetleniem to nowoczesny sposób na kąpiel pod prysznicem, a sufitowe deszczownice w formie kwadratu lub okręgu to stylowy punkt współczesnej łazienki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo liczne deszczownice sufitowe, deszczownice z ramieniem ściennym oraz głowice prysznicowe znanych producentów, takich jak Hansgrohe, Axor, Steinberg, Kludi, Gessi, Grohe, Omnires oraz wiele innych.

 

Jaką deszczownicę wybrać?

Żeby deszczownia stała się zarówno elementem pasującym do aranżacji, jak i gwarantującym maksymalny poziom przyjemności, warto wybrać produkty spełniające konkretne oczekiwania. Stylistyczne dostosowanie będzie uwzględniało design oferowanych rozwiązań związany z charakterem pomieszczenia. W nowoczesnych łazienkach o geometrycznym sznycie, najlepiej zamontować propozycje o kwadratowej/prostokątnej formie lub warianty o oryginalnej bryle, natomiast tam, gdzie wystrój kształtują owale, dobrze jest sięgnąć po bardziej organiczne kształty lub modele okrągłe. Czynnikiem, który należy brać pod uwagę jest także stopień innowacyjności obejmujący dodatkowe funkcje, jakie oferują producenci. Część produktów umożliwia szybkie usuwanie osadów wapiennych i kamienia, niektóre wyposażone są w systemy napowietrzania, przez co pozwalają oszczędzić wodę, a przy okazji za pomocą sperlonej kaskady zapewniają doskonałe doznania pod prysznicem.

 

Jaki zestaw prysznicowy z deszczownicą?

Deszczownica może być częścią funkcjonalnego zestawu prysznicowego, który wypełni przestrzeń kabiny w łazience. Podczas zakupów możemy zdecydować się na gotowy zestaw prysznicowy, w skład którego wchodzą m.in. deszczownica, panel prysznicowy, bateria czy słuchawka ręczna, ale możemy także samodzielnie skomponować swoją wymarzoną strefę. Warto wówczas pamiętać, aby sięgać po rozwiązania tego samego producenta, co wyeliminuje możliwość występowania jakichkolwiek problemów eksploatacyjnych, albo skorzystać z fachowego wsparcia naszych handlowców, którzy doradzą w zakresie doboru odpowiednich produktów komplementarnych. Najbardziej praktyczne okazują się modele wyposażone w deszczownice i słuchawkę. Pozwala to na dowolną zmianę źródła strumienia, a więc gwarantuje maksimum satysfakcji i przyjemności. Decydując się najlepszy zestaw prysznicowy, należy mieć na uwadze parametry związane z jakością. Odnoszą się one do ceramicznej głowicy baterii prysznicowej, wysokiej jakości materiałów wykorzystanych podczas produkcji czy chociażby wytrzymałości węża w wariantach natynkowych. Tego typu rozwiązanie może być również wzbogacone o specjalne dysze boczne, kaskadę, moduły dźwięku czy elementy świetlne.

Porady:

Na jakiej wysokości deszczwonica?

Szybki kontakt

@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia