Deante Peonia – miska WC wisząca bez kołnierza, bidet wiszący, zestawy prysznicowe

(1 głos)
Deante Peonia Zero New Miska WC Bez Kołnierza Wisząca, Deante Peonia Bidet Wiszący - www.Gnsbud.pl


Deante Peonia Zero New miska WC bezkołnierzowa oraz bidet wiszący

Propozycja Deante Peonia swym blaskiem rozświetli każde wnętrze łazienkowe. W niezwykle delikatny sposób wydobywa łagodność pomieszczenia. Model muszli wiszącej bez kołnierza czy też bidet wiszący idealnie wbiją się w konwencję stylu klasycznego. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat bidetu i jego funkcji, zapraszamy na naszą stronę: ✅ Co to jest bidet i do czego służy bidet?
Znakomity design ceramiki łazienkowej Deante Peonia idealnie współgra z zestawami prysznicowymi natynkowymi o kształtach owalnych lub kwadratowych o zaokrąglonej linii kantów. Po raz kolejny rzuca się w oczy dostojeństwo oraz stoicyzm serii: subtelność, harmonia, równowaga i ład.

Toaleta WC podwieszana bezrantowa plus bidet wiszący to duet perfekcyjny. Pozycje bezkołnierzowe ułatwiają spłukiwanie, czyszczenie i są bardziej higieniczne. O walorach muszli z zastosowaniem najnowszej technologii produkcji wspominaliśmy już we wcześniejszych wpisach: Miska Bez Kołnierza czyli Rimless, Rimfree, Miska Bez Rantu, Directflush, Newsflash, Miska Bezkołnierzowa… co to jest? Jeżeli jednak nie do końca przekonuje Was nowatorska propozycja producenta, śmiało możecie pozostać wierni starej formie modelu miski z kołnierzem. Za jakością ceramiki przemawia fakt, iż Deante oferuje 10 lat gwarancji na toalety WC oraz bidet.
 

Deante Peonia Miska WC Bez Kołnierza Wisząca - www.Gnsbud.pl Deante Peonia Miska WC Bez Kołnierza Wisząca - www.Gnsbud.pl

Jeśli prysznic, to z Deante Peonia – zestawy prysznicowe

Zestawy prysznicowe Deante Peonia zwracają uwagę nie tylko designem, lecz także starannie przemyślaną użytecznością w życiu codziennym. System anti – calc z łatwością pozwoli na pozbycie się kamienia z wody powoli osadzającego się na bateriach. Regulowana wysokość to kolejne rozwiązanie zaproponowane w zestawach prysznicowych. Udogodnienie stanowi atut szczególnie dla osób o zróżnicowanym wzroście. Niezwykle praktycznym rozstrzygnięciem jest także opcja trzech strumieni zastosowanych w rączce prysznicowej: deszczowego, hydromasażu czy też mieszanego.Proponowane pozycje Deante Peonia wzbudzają naszą aprobatę poprzez formę, solidne wykończenie i design, czyli to, co cenimy w produktach najbardziej!

Deante Peonia Miska WC Bez Kołnierza Wisząca, Deante Arnika Zestaw Prysznicowy Natynkowy - www.Gnsbud.pl


 
 Deante Peonia Zestaw Prysznicowy Natynkowy - www.Gnsbud.pl Deante Peonia Zestaw Prysznicowy Natynkowy - www.Gnsbud.pl

Skomentuj

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia