✅Toaleta myjąca – TOP 6 najlepszych propozycji. ⭐ Zobacz nasz ranking, opinie, cena!

(76 głosów)

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud

Większość z nas to pragmatycy – realnie oceniamy rzeczywistość. Liczymy się z tym, że czas ucieka nam przez palce, a pęd za zawodowym sukcesem i wieczna gonitwa sprawiają, że zwyczajne przyjemności spychamy na boczny tor. Cenimy wygodę, jaką dają innowacje – dzięki nim pozbywamy się uciążliwych obowiązków i możemy odpocząć po ciężkim dniu w pracy i lawinie zadań.

Brudne naczynia umyje zmywarka, wszędobylski kurz pochłonie mały robot jeżdżący po parkiecie, a z pomocą telefonu przygasimy światło i – z lampką wina w dłoni – złapiemy oddech. W łazience – poza wygodą i odprężeniem szukamy też większej higieny, więc coraz częstszym gościem jest toaleta myjąca


Jak działa toaleta myjąca?

Bidet i miska WC w jednym, czyli toaleta myjąca, jest innowacyjnym rozwiązaniem zaproponowanym nie tylko tym, którzy borykają się z małym metrażem łazienki, gdzie umieszczenie tych dwóch osobnych sanitariatów graniczy z cudem. To również propozycja dla poszukujących higieny i komfortu w przestronnych pomieszczeniach oraz sposób na zwiększenie funkcjonalności wnętrza.

Estetyczny design rozwiązania sprawia, że modele – mimo ogromu technologicznych udogodnień – nie "psują" wystroju łazienki. Ukryte systemy i przemyślane wzornictwo sprawiają, że niemal w niczym nie różnią się od standardowego WCToalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud
deska Duravit SensoWash, deska V&B ViClean oraz deska USPA Design) i kompletujecie ją z miską WC stojącą lub wiszącą, która będzie do niej pasować.

Drugą możliwością jest zakup gotowej Geberit AquaClean Sela, Grohe Sensia Arena oraz Laufen Cleanet Rivia) – bez konieczność parowania i szukania alternatyw, ale z ograniczonym polem do stylistycznych modyfikacji. Wszystko ma swoje plusy i minusy!


Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud
 
 Działanie toalety myjącej polega na scaleniu funkcji bidetu i miski WC w jednym, dzięki czemu możemy cieszyć się higieną, którą zapewnią podmywanie części intymnych oraz automatyczne obmywanie wnętrza misy po każdym użyciu, ograniczymy konieczność używania papieru toaletowego oraz zapewnimy sobie i bliskim komfort, jaki dają sterowanie pilotem, wolne opadanie deski czy programowanie ustawień.

W zależności od stopnia zaawansowania technologii konkretnego rozwiązania skorzystamy np. z funkcji podgrzewania deski, usuwania nieprzyjemnych zapachów, odkamieniania, regulowania strumienia wody czy podświetlania muszli nocą, by bez potrzeby uruchamiania głównego źródła światła, dorzeć do toalety.  

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud

Miska WC Duravit ME by Starck i deska myjąca SensoWash®

W naszym rankingu znalazła się deska sedesowa z funkcją mycia Duravit SensoWash® skompletowana z miską WC Duravit ME by Starck – zestaw dostępny jest na naszej stronie. Jeśli nie jesteście przekonani do tej konkretnej muszli, deskę możecie też połączyć z WC Darling New, Duravit DuraStyle, Duravit Happy D.2, Duravit Starck 2 i Starck 3 oraz Duravit P3 Comforts.

To eleganckie i stylowe rozwiązanie, które w zależności od wybranej SensoWash® i SensoWash® Slim.

Dużym atutem zaproponowanego zestawu są ukryte przyłącza wody i prądu, przez co urządzenie prezentuje się bardzo estetycznie. System może być sterowany za pomocą pilota lub specjalnego panelu, a wśród dostępnych funkcji znajdują się m.in.: automatyczne podnoszenie i opuszczanie pokrywy, mycie tylne, mycie komfort z opcjonalnym masażem pulsacyjnym, delikatne mycie lady, suszenie ciepłym powietrzem, podgrzewanie deski, regulacja temperatury wody, powietrza, ciśnienia oraz położenia dysz, ustawianie profili Użytkownika, a także podświetlanie. 

Link do Produktu: 
Duravit ME by Starck Toaleta WC podwieszana 37x48 cm, biała 2530090000

Link do Serii: Duravit Me by Starck
Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud Duravit SensoWash
Duravit me by starck Miska WC


Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud Duravit SensoWash

Miska WC z funkcją mycia Geberit AquaClean Sela

Geberit AquaClean Sela należy do rodziny toalet myjących marki Geberit. Znajdują się w niej także: toaleta myjąca Geberit AquaClean 4000, Geberit AquaClean 5000, Geberit AquaClean 8000plus czy Geberit AquaClean Tuma. Więcej o poszczególnych rozwiązaniach dowiedziecie się na naszym blogu, we wpisie: Toaleta myjąca Geberit AquaClean – WC Geberit dla wymagających. Sprawdź zalety, opinie i zdjęcia.

Nasza propozycja, Geberit AquaClean Sela, to stylowe urządzenie – zaprojektowane przez Mattea Thuna – które za sprawą dyskretnego wzornictwa wyglądem nie odbiega od tradycyjnych wariantów

Toaleta myjąca Geberit została wyposażona w technologię natrysku WhirlSpray, a dzięki zdalnemu sterowaniu za pomocą pilota możecie wybierać aż z 5 poziomów ciśnienia. System posiada czujnik wykrywający Użytkownika oraz został wzbogacony w tryb oszczędzania energii, nie posiada ogrzewanej deski sedesowej oraz funkcji delikatnego mycia dla pań czy suszenia ciepłym powietrzem. Plusem jest funkcja Quick-Relase, która pozwala łatwo wypiąć deskę i umyć strefę narażoną na występowanie zabrudzeń.


Link do Produktu: Geberit AquaClean Sela Miska WC z funkcją higieny intymnej, biała

Link do Serii: Geberit AquaClean Sela

 
Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud Geberit AquaClean Sela
Geberit AquaClean Sela Miska WC


Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud Geberit AquaClean Sela

Toaleta Villeroy&Boch Subway 2.0 i deska myjąca ViClean

To kolejny zestaw dostępny na naszej stronie. Deska myjąca Villeroy&Boch ViClean, pasuje do miski ustępowej V&B Subway 2.0, a jeśli nie odpowiada Wam jej design, możecie ją skompletować z muszlą o tej samej nazwie ViClean.

Jeśli chodzi o styl to bardzo uniwersalne rozwiązanie
– odpowie zarówno na potrzeby nowoczesnego designu, gdzie rządzi surowy wystrój, jak i klasycznego stylu, który tętni ciepłem i harmonią.

Deska z bidetem V&B ViClean dostępna jest w dwóch wersjach – ViClean-L oraz ViClean-U+. Obywa warianty – sterowane za pomocą pilota – wyposażono w funkcje: mycia tylnego, mycia damskiego, mycia strumieniem pulsacyjnym lub oscylacyjnym oraz systemy cichego zamykania i otwierania deski, oświetlenia nocnego, możliwości tworzenia profili Użytkownika. Rozwiązania wzbogacone są też w dysze z funkcją samooczyszczenia, a tym co je różni jest np. ilość stopni regulacji temperatury wody, strumienia i położenia dyszy – w wariancie L jest ich 3, a w U+ 5.

Link do Serii: Villeroy & Boch Subway 2.0
 
Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud V&B ViClean
Villeroy & Boch Subway 2.0 toaleta Wisząca z deską myjącą


Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud V&B ViClean

Muszla klozetowa z bidetem USPA Design

Deska myjąca USPA Design to uniwersalny produkt, który zapewni poczucie świeżości! Producent w swojej ofercie posiada cztery warianty (USPA 6035 z pilotem, USPA 7000, USPA 7035 oraz USPA 7235), a wymienione modele dostępne są w kształcie Standard, Komfort oraz Design. USPA Design 7035 pasuje m.in. do miski WC wiszącej z oferty marek Catalno Zero czy Villeroy&Boch Subway 2.0 bez rantu.

USPA Design skompletujemy też z WC stojącym Kerasan Flo 52.
Więcej dopasowań oraz konkretne numery produktów znajdziecie na stronie producenta.

Sedes z bidetem USPA Design wyposażona jest w panel boczny (nie posiada pilota zdalnego), za pomocą którego możemy regulować temperaturę wody w trzech zakresach, sterować poziomem położenia dysz i modulować intensywność strumienia. Produkt posiada funkcję mycia damskiego, tylnego z regulowanym natryskiem oraz specjalnego mycia dla dzieci i pulsacji TURBO. Deska jest podgrzewana, pozwala na delikatne suszenie ciepłym powietrzem o wybranym zakresie, a także wyposażona jest w mechanizm wolnegoopadania czy hybrydowy system podgrzewania wody. 


Link do Produktu: USPA Design Deska sedesowa automatyczna myjąca z funkcją bidetu, biała 7235U

Link do Serii: USPA Design
Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud USPA Design
Uspa Design muszla klozetowa z bidetem


Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud USPA Design

Grohe Sensia Arena

Grohe Sensia Arena to toaleta podwieszana, która podkreśli nowoczesny szyk łazienki urządzonej zgodnie ze współczesnym trendem. Innowacja, wygoda i komfort, nierozerwalnie połączone z pięknym wzornictwem, pozwalają osiągnąć doskonały stylistyczny rezultat. Miska i bidet w jednym marki Grohe wyróżnia się delikatnym i opływowym kształtem. Wśród zalet urządzenia wymienić można możliwość podświetlania wewnętrznego oraz zewnętrznego, wbudowany czujnik ruchu oraz funkcję usuwania nieprzyjemnych zapachów.

Technologia SpeedClean od Grohe – zastosowana w rozwiązaniu Grohe Sensia Arena – oferuje duży wybór natrysków: tylny, oscylujący, pulsacyjny oraz delikatny przeznaczony dla kobiet. Dzięki systemowi spłukiwania PowerFlush woda dokładnie obmywa wnętrze misy, gwarantując higienę w strefie toalety, a możliwość regulacji temperatury powietrza oraz intensywności natrysku zapewniają uzyskanie optymalnych, komfortowych warunków dla Użytkownika. Atutem Grohe jest również możliwość obsługi za pomocą aplikacji na telefonie.

Link do Produktu: 
Grohe Sensia Arena Toaleta WC podwieszana 37,5x60x42,4 cm myjąca, biała 39354SH0

Link do Serii: Grohe Sensia Arena

 
Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud Grohe Sensia Arena
Grohe sensia arena miska wc i bidet


Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud Grohe Sensia Arena

Ubikacja z bidetem Laufen Cleanet Rivia

Sedes z funkcją bidetu Laufen Cleanet Rivia jest ciekawą propozycją szwajcarskich inżynierów, którzy scalili główne kierunki wnętrzarskie ze zdobyczami najnowszych technologii, wskutek czego łazienka dostarcza ogromu estetycznych i praktycznych atrybutów. Minimalistyczne wzornictwo wkomponuje się w nowoczesny, jak i klasyczny wystrój, a starannie przemyślane rozwiązania pozwolą na intuicyjną obsługę za pomocą pilota oraz panelu bocznego.

Toaleta jest wyposażona w funkcję automatycznego czyszczenia powietrza z filtrem węglowym, automatycznego czyszczenia przed i po użyciu, czyszczenia termicznego oraz system usuwania kamienia.

Muszla klozetowa z bidetem Laufen Cleanet Rivia umożliwia programowanie do czterech profili Użytkowników i wybór strumieni: silnego, delikatnego oraz specjalnego dla kobiet. Model wyposażono także w kontrolkę LED, która podświetli miskę nocą i ułatwi korzystanie z toalety, a deskę sedesową – wykonaną w Duroplastu – cechuje system wolnego opadania, a także możliwość szybkiego i łatwego zdejmowania w celu usunięcia brudu oraz zanieczyszczeń znajdujących się na jej powierzchni. 

Link do Serii: Laufen Cleanet Riva
 
Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud LAUFEN Cleanet Rivia
Laufen Cleanet Rivia Miska WC z bidetem


Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: gnsbud LAUFEN Cleanet Rivia

 

Skomentuj

2 komentarzy

  • Bartek
    Tzw. kombajny są ładne ale faktycznie cena nadal jest kosmiczna. Warto jednak popatrzeć na deski myjące do samodzielnego montażu, które są zdecydowanie tańsze a ich zalety wcale nie odbiegają od "kombajnów". Zwłaszcza cenowo atrakcyjna wydaje się oferta desek biobidet.
  • Klaudyna007
    Znakomite rozwiązanie - myślę dla wszystkich. Czy to kobieta czy mężczyzna, dziecko czy ososba starsza. Szkoda tylko że jeszcze cena nie dla wszystkich ;) Może jeszcze parę lat i każdy będzie mógł skorzystać z tego cudu techniki.

Rekomendacje i wyróżnienia