Catalano

 (498)
Sortuj wg
Wyników 1 - 24 z 484

Popularne serie

O producencie Catalano

Kraj pochodzenia: Włochy

Gwarancja producenta:
- Ceramika: 2 lata
- Deski sedesowe: 2 lata
-
Brodziki: 2 lata

Catalano zamknęło funkcjonalność jakiej każdy z nas oczekuje od elementów wyposażenia łazienki w atrakcyjnej formie, który przykuwa wzrok szeregiem, kreatywnych rozwiązań projektowych. Tak właśnie powstały wyjątkowe produkty, które są z powodzeniem używane w wielu domach.

Ich wyjątkowość tkwi w wszechstronności i wyjątkowej symbiozie pomiędzy światem designu i funkcjonalności. Skuteczne połączenie tych dwóch aspektów wydaje się niemożliwe, jednak projektanci firmy Catalono udowodnili, że jest ono jak najbardziej wykonalne.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Strona producenta:
https://www.catalano.it/ 
Ceramika Catalano -  Historia Firmy.

Włoski design jest symbiozą wielu kierunków. Emanuje klasą i elegancją, choć nie brakuje mu też finezji i twórczej nuty. W obliczu takich bodźców w 1967 roku w słonecznej Italii zrodziła się marka Catalano – uchodząca za czołowego reprezentanta nowoczesnych sanitariatów. Manufaktura Catalano od samego początku działalności objęła ramieniem dziedzinę wyposażenia łazienki, oferując niesztampowe wzornictwo i wykorzystując w procesach produkcji postęp technologiczny. Umywalki nablatowe, miski wc podwieszane, czy bidety Catalano owiane są delikatnością, lecz nie brakuje im również ostrego charakteru. To dzieła, dzięki którym lokum kąpielowe nabiera specyficznego klimatu i w zależności od tego, na jakie formy się zdecydujemy, tak kreśli atmosferę intymności. Kwadratowy rys Catalano Premium, łagodne przejścia Catalano Green, nowoczesny akcent Catalano Star czy przyjemna w odbiorze kolekcja Catalano Sfera i Zero to zaledwie początek dostępnych serii tego producenta. Ceramika Catalano jest popularna nie tylko z uwagi na nietuzinowe kształty umywalek, toalet i brodzików, lecz także przystępną ofertę cenową. Wyroby nierozerwalnie łączą się z wysoką jakością, wytrzymałością i łatwością utrzymania czystości, możliwej dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki CataGlaze dostępnej w standardzie, bez dodatkowych opłat. Catalano do dziś nie schodzi z piedestału modnych propozycji i dumnie gości we wielu domach na całym świecie.

Pamiętaj aby kupować produkty marki Catalano tylko u certyfikowanych polskich dystrybutorów.

Procesy powstawania ceramiki Catalano?

Każdy z producentów ceramiki wyklarował swój przepis na sukces, którego składową jest mieszanka poddawana obróbce termicznej oraz licznym procesom zmierzającym do uzyskania trwałego, wytrzymałego i niezawodnego produktu. We włoskich fabrykach Catalano szczególną uwagę przykłada się do produkcji opartej na zasadach zrównoważonego rozwoju środowiska. Think Green lux to obecnie główna misja producenta, bazująca na starannie dobranych ingrediencjach, minimalizacji ryzyka skażenia mieszanki oraz maksymalizacji wykorzystania zasobów naturalnych. Wyselekcjonowane składniki – poddawane procesom łączenia, formowania oraz wypalania w nowoczesnych piecach liniowych – prowadzą do powstania jednolitej masy, której włoscy rzemieślnicy nadają określonych kształtów. Catalano stosuje innowacyjne technologie ograniczające pochłanianie energii, redukujące ilość lotnych oparów oraz zanieczyszczeń. Producent prowadzi także specjalistyczne badania, które zmierzają do zmniejszenia zużycia cennego zasobu jakim jest woda. Nad prawidłowością każdego procesu czuwa dział kontroli, dbający o przestrzeganie rygorystycznych norm europejskich, czego rezultatem jak minimalna ingerencja w środowisko naturalne. Wybierając ceramikę Catalano, mamy świadomość, że produkt jest doskonały pod każdym kątem – począwszy od pozyskania fabrykatów, po produkcję i czynniki wpływające na jego eksploatację. 

Czysczenie produktów firmy Catalano.

Z uwagi na to, że ceramika Catalano (umywalki, miski wc, bidety) już w standardzie wyposażona jest w powłokę CataGlaze, czyli warstwę zapobiegającą osadzaniu się brudu, a co za tym idzie gwarantującą idealną gładkość powierzchni, sprzątanie łazienki będzie zaskakująco proste i szybkie! Powstałe osady z mydła, brud oraz zarazki znikają wraz z wodą, dlatego wystarczy dokładnie spłukać produkt i gotowe! Warto dodać, że umywalki wiszące i nablatowe, toalety WC, bidety Catalano są wykonane z trwałej ceramicznej powierzchni odpornej na zarysowania, zadrapania oraz agresywne chemikalia, a ich zwarta i jednolita struktura eliminuje przedostawanie się zanieczyszczeń do materiału i niemal do zera ogranicza konieczność mozolnego czyszczenia. Pamiętacie chwile ze szmatką w dłoni i kilkugodzinne zmagania? Koniec tych zmartwień! W celu usunięcia większych zabrudzeń należy stosować łagodne detergenty, unikać inwazyjnych preparatów oraz szorowania narzędziami o grubej i twardej warstwie wierzchniej. Do sprzątania najlepiej wykorzystujmy miękkie gąbeczki lub ściereczki z mikrofibry. Z Catalano codzienne obowiązki mogą stać się bardziej przyjemne, ekonomiczne i efektywne! 

Popularne produkty poszczególnych serii:

Catalano Zero - miska WC
Catalano Sfera - umywalki i miska wc
Catalano Premium - umywalka nablatowa 60 cm, 70 cm oraz 80 cm 
Catalano Canova Royal - sedes wc retro
Catalano Green lux - umywalka 60 cm nablatowa
Catalano Star - umywalka podblatowa i wpuszczana w blat oraz reling
Catalano Velis - umywalka
Catalano Verso - miska wc podwieszana prostokątna
Catalano Proiezioni - umywalki nablatowe oraz muszla klozetowa 

Szybki kontakt

@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia