Catalano

 (500)
Sortuj wg
Wyników 1 - 24 z 486

Popularne serie

O producencie Catalano

Kraj pochodzenia: Włochy

Gwarancja producenta:
- Ceramika: 2 lata
- Deski sedesowe: 2 lata
-
Brodziki: 2 lata

Catalano zamknęło funkcjonalność jakiej każdy z nas oczekuje od elementów wyposażenia łazienki w atrakcyjnej formie, który przykuwa wzrok szeregiem, kreatywnych rozwiązań projektowych. Tak właśnie powstały wyjątkowe produkty, które są z powodzeniem używane w wielu domach.

Ich wyjątkowość tkwi w wszechstronności i wyjątkowej symbiozie pomiędzy światem designu i funkcjonalności. Skuteczne połączenie tych dwóch aspektów wydaje się niemożliwe, jednak projektanci firmy Catalono udowodnili, że jest ono jak najbardziej wykonalne.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Strona producenta:
https://www.catalano.it/ 
 

Catalano – ceramika prosto z Włoch!

Ceramika Catalano to włoski kunszt tworzenia nierozwalanie związany z zamiłowaniem do niebanalności. Rozwiązania „made in Italy” zawsze wyróżniają się niebywałą formą i uchodzą za przykład niedoścignionego wzornictwa, co w przypadku marki Catalano jest tego znakomitym potwierdzeniem. To firma, które swoje pierwsze kroki w branży sanitarnej stawiała w 1967 roku. Obecnie przedsiębiorstwo posiada rozbudowaną infrastrukturę produkcyjną oraz dystrybucyjną, a umywalki Catalano, wanny, miski WC oraz pozostałe elementy wchodzące w skład portfolio fabrykanta docierają w odległe rejony świata. Za sukcesem tej ekspansji stoją jakość połączona z użytecznością – czyli cechy, które precyzyjnie opisują asortyment Catalano. Polska także znajduje się na mapie krajów, którym design Catalano przypadł do gustu. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma przedstawicielami branży, a produkty fabrykanta wypełniają przestrzenie nie tylko prywatnych domów i mieszkań, lecz także wielu renomowanych obiektów zlokalizowanych na terenie naszego państwa. Catalano ceramika to historia o pięknie kreacji, która za sprawą wysokich parametrów użytkowych staje się funkcjonalnym atutem wnętrza. 
 
  • Catalano ceramika to marka pochodząca z Włoch,
  • Przedsiębiorstwo zostało założone w 1967 roku,
  • Firma oferuje bogaty asortyment produktów do łazienki. 

Zróżnicowany asortyment Catalano – od umywalki po miski WC

W katalogu Catalano znajdują się pozycje dedykowane do każdej ze stref łazienki, co pozwala na kompleksowe urządzenie przestrzeni. Umywalki Catalano występują w wielu opcjach montażu i rozmiarach do wyboru, przez co można dostosować je do każdego wnętrza. To m.in. umywalka nablatowa Catalano, która podkreśli charakter nowoczesnej aranżacji i zapewni optymalną ilość przestrzeni dookoła, umywalka narożna dająca możliwość zagospodarowania niewielkiej powierzchni, umywalka wisząca wzbogacona o praktyczny reling oraz umywalka wpuszczana w blat czy umywalka podblatowa. Catalano umywalki występują również w zróżnicowanej wersji kolorystycznej, gdzie największą popularnością cieszą się czarne modele, które dopełnią klimat modernistycznej aranżacji. Kolory ceramiki obejmują również warianty w odcieniu matowej zieleni, błękitu czy kremowej tonacji, która wprowadzi do pomieszczenia nutkę niebanalności. W ofercie Catalano znajdują się również m.in.: Catalano WC, Catalano deska wolnoopadająca, pisuar, bidet i akcesoria.
 
  • W katalogu Catalano znajdują się m.in. umywalka nablatowa Catalano, umywalka wisząca, umywalka narożna i umywalka podwójna,
  • Producent oferuje również miski WC, Catalano deski wolnoopadające, pisuary, bidety i akcesoria,
  • Toaleta Catalano, jak i wszystkie rozwiązania ceramiczne, są wyposażone w powłokę CataGlaze, która ułatwia czyszczenie. 

Catalano – składnik w przepisie na idealną łazienkę

Catalano to mistrz wzornictwa użytkowego, o czym świadczy rozbudowany asortyment zawierający pozycje utrzymane w różnym stylu. W katalogu producenta znajdują się rozwiązania Catalano Premium, Catalano Verso oraz Catalano Zero wyróżniające się nowoczesnym, zredukowanym designem, który podkreśli wystrój modernistycznej łazienki. Producent tworzy także unikatowe rozwiązania o klasycznym charakterze. Zaoblone formy Catalano Velis, Catalano Canova Royal czy Catalano Sfera stanowią idealną alternatywę do pomieszczenia, w której króluje naturalna harmonia. W ofercie fabrykanta nie zabrakło modeli będących hybrydą surowej geometrii z subtelną linią, czego przykładem są Catalano Proiezioni, Catalano Green, Catalano Green Lux czy Catalano New Light. Katalog zawiera rozwiązania obejmujące nie tylko modne kształty, lecz także zróżnicowane wymiary – począwszy od ceramiki przeznaczonej do przestronnego wnętrza np. (umywalka Catalano Premium 80), a skończywszy na kompaktowym modelu miski WC Catalano Zero 45 czy umywalce wiszącej Catalano Verso 50x25 cm, która będzie idealnym uzupełnieniem małej łazienki w bloku. 
 
  • Catalano oferuje ceramikę o różnym kształcie, pasującą do każdego stylu łazienki,
  • Kolekcje producenta zawierają modele przeznaczone zarówno do dużej, jak i niewielkiej przestrzeni,
  • Najpopularniejsze serie Catalano to: Catalano Zero, Catalano Green, Catalano Verso, Catalano Sfera czy Catalano Proiezioni.

Produkty polecane przez klientów Gnsbud.pl

 
  • Miska WC Catalano Zero NewFlush (Rimless) i Umywalka stawiana na blat
  • Catalano Sfera umywalki wiszące i sedes wc
  • Catalano Premium umywalka nablatowa 60 cm, 70 cm oraz 80 cm (140vp00, 150vp00, 155vp00 oraz 160vp00)
  • Catalano Canova Royal sedes wc retro
  • Catalano Green luxumywalka 60 cm nablatowa
  • Catalano Star umywalka podblatowa i wpuszczana w blat oraz reling
  • Catalano Velis umywalka łazienkowa stojąca na blacie
  • Catalano Verso muszla klozetowa wc podwieszana prostokątna
  • Catalano Proiezioni umywalki nablatowe oraz muszla klozetowa 
Szybki kontakt
@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia