Producenci (563)

Popularne serie

O producencie Art Ceram

Kraj pochodzenia: Włochy

Gwarancja producenta:
- Ceramika: 2 lata
- Armatura: 2 lata

Plusy:
+ Ciekawy włoski design
+ Nieszablonowe rozwiązania
+ Duża dostępność na magazynach
 

Art Ceram - włoski producent, funkcjonujący na rynku w Europie i Ameryce Południowej. Wielokrotnie doceniany za nieszablonowe pomysły. Jego wyobraźnia nie zna granic. Co wyróżnia producenta Art Ceram - przede wszystkim ciekawe i niespotykane wzory, unikatowe koncepcje, projekty łazienek które przyciągają uwagę każdego. Za znakomitymi wytworami wyobraźni idzie także świetna jakość oferowanych produktów oraz wieloletnie doświadczenie w branży bowiem firma na sanitarnym rynku działa od 1987 roku.

Art Ceram to firma w przypadku której design produktów jest jedną z nadrzędnych wartości. Wyraźnie widać, że projektanci wykazali się wyjątkową kreatywnością tworząc takie serie produktów jak choćby Art Jazz.

Oczywiście z racji tego że użytkownicy od tego typu produktów oczekują często przede wszystkim funkcjonalności to nie zapomniano również o tym aspekcie. To połączenie najważniejszych wartości wraz bogatą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie doprowadziło firmę Art Ceram do obecnej pozycji rynkowej.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.


Wykorzystywane technologie:

Livingtec - specjalna masa konglomeratowa stworzona przez firmę Artecram.

Strona Producenta: www.artceram.it

 

Art Ceram co to za firma?

Toalety, wanny i umywalki ArtCeram powstały z miłości do niebanalnych form. Marka silnie zakorzeniona we włoskiej tradycji jest wyznacznikiem piękna. Valentino Brunelli założył w Civita Castellana – miasteczku mieszczącym się w regionie Lacjum – ceramiczną manufakturę, która od 1987 roku kontynuuje misję łączenia innowacji ze wzorniczą precyzją i wysoką jakością wyrobów. ArtCeram uchodzi za pioniera niesztampowych rozwiązań. Dowodzą temu designerskie propozycje i coraz bardziej śmiałe wizje, które kreują w łazience osobliwą, artystyczną nutę. To firma odpowiedzialna społecznie, która fundamenty swojej działalności zbudowała na dialogu – z pracownikami, partnerami handlowymi i lokalnymi mieszkańcami. Jej nowatorskie podejście przejawia się w modernizacji struktur produkcji. Wykorzystanie nanotechnologii i innowacyjnego parku maszynowego to udana próba redefinicji podejścia do tworzenia. ArtCeram racjonalnie wykorzystuje zasoby przyrody, redukuje negatywny wpływ na środowisko, a także – w oparciu o zrównoważone zasady rozwoju i ekologię – staje się symbolem niezawodności. Firma wyznacza standardy, kreuje gusta i – przede wszystkim – określa kierunki, za którymi podążają nie tylko współcześni esteci, lecz także konkurenci z branży. 
 
Marka ArtCeram to:

Przedsiębiorstwo, które od 1987 doskonali rzemiosło w zakresie produkcji ceramiki,
Włoska firma założona przez Valentino Brunelli,
Symbol jakości i niesztampowego, twórczego działania,
Innowacyjna firma, wykorzystująca nanotechnologię i nowatorskie rozwiązania,
Działalność oparta na zrównoważonych zasadach rozwoju środowiska i ekologii. 

Szybki kontakt

@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia