Baterie umywalkowe

(4704 produkty)
Cofnij do: Baterie
do
do cm
do cm
Dostępność: dostępny
(277 opinii)
1077 zł
Dostępność: dostępny
(20 opinii)
3427 zł
Dostępność: dostępny
(52 opinie)
340 zł
Dostępność: dostępny
(380 opinii)
700 zł
Dostępność: dostępny
(42 opinie)
626 zł
Dostępność: dostępny
(18 opinii)
1779 zł
Dostępność: dostępny
(33 opinie)
777 zł
Dostępność: dostępny
(75 opinii)
1719 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1311 zł
Dostępność: dostępny
(40 opinii)
850 zł
Dostępność: dostępny
(56 opinii)
1365 zł
Dostępność: dostępny
(22 opinie)
1043 zł
Dostępność: dostępny
(32 opinie)
1091 zł
Dostępność: dostępny
(33 opinie)
925 zł
Dostępność: dostępny
(24 opinie)
321 zł
Dostępność: dostępny
(11 opinii)
605 zł
Dostępność: dostępny
(21 opinii)
685 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
356 zł
Dostępność: dostępny
(90 opinii)
299 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
1138 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
429 zł
Dostępność: dostępny
(21 opinii)
691 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
662 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
1948 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1557 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
4295 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
727 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1335 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
1696 zł
Dostępność: dostępny
(20 opinii)
1590 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
1723 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1352 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
374 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
951 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
2477 zł
Dostępność: dostępny
(34 opinie)
298 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
352 zł

O kategorii Baterie umywalkowe

Baterie umywalkowe, czyli niezbędny element każdej łazienki. To bogactwo różnorodnych form i rozwiązań, dzięki którym woda uwalnia swój bieg, a radosny taniec fali swobodnie wpada do ceramicznych mis. Szukasz baterii nowoczesnej, a może klasycznej? Zafascynował Cię klimat retro w łazience? Znajdziesz tutaj baterie umywalkowe, dzięki którym łazienka stanie się piękniejsza, bogatsza w doznania wizualne i praktyczniejsza. Wygoda i unikatowy design zamknięty w niepowtarzalnej armaturze sanitarnej to pomysł na łazienkę pełną harmonii. Poznaj świat baterii umywalkowych, które sprawiają, że Twoje wnętrze nabierze klasy, elegancji i ciekawego charakteru.  Nowoczesne rozwiązania, praktyczne perlatory i wygodne uchwyty, dzięki którym łazienka staje się funkcjonalna. Baterie umywalkowe jednouchwytowe,  baterie stojące, wysokie lub baterie niskie, wykonane w stylu retro lub te, w bardziej klasycznym nurcie, baterie umywalkowe z mosiądzu oraz chromowane - zobacz jak świat łazienek jest różnorodny. Wszystkie baterie umywalkowe w jednym miejscu.


Przeglądaj wg producentów

 
Baterie Actima Baterie Art Platino Baterie Axel Baterie Axor Baterie Blue Water
Baterie Deante Baterie Ferro Baterie Grohe Baterie Hansa Baterie Hansgrohe
Baterie Kfa Baterie Kludi Baterie Massi Baterie Omnires Baterie Oras
Baterie Paffoni Baterie Steinberg Baterie Tres Baterie Zucchetti

Gnsbud Kody Rabatowe Promocje


Zobacz również:


Bateria łazienkowa do umywalki – jaka będzie najlepsza?

Baterie do umywalki to elementy nieodzowne w każdej łazience. Na jaki model się zdecydować i czym powinna wyróżniać się najlepsza bateria umywalkowa? Podczas zakupu należy zwrócić uwagę na zawartość mosiądzu w korpusie. Powinien on wynosić przynajmniej 59%, co określane jest symbolem MO 59. Ważne jest też to, by kran do umywalki wykonany był z trwałych i solidnych surowców. Musi być wyposażony w ceramiczną głowicę, która zapobiegnie kapaniu wody, oraz ekonomiczny perlator, co pozwoli na generowanie oszczędności i ograniczy wykorzystanie zasobów. Bateria umywalkowa z aeratorem (tzw. perlatorem) zapewnia miękki, perlisty strumień wzbogacony o pęcherzyki powietrza, co gwarantuje wygodną i przyjemną eksploatację. Jeśli chcemy, by armatura do umywalki cechowała się funkcjonalnością, warto też sięgnąć po innowacyjne modele z funkcjami szybkiego usuwania kamienia, eko przyciskiem lub bidettą, przez co łazienka będzie doskonałym połączeniem praktyczności i estetyki.
 
 • Bateria łazienkowa powinna posiadać korpus produkowany z mosiądzu o zawartości pierwiastka MO 59,
 • Niezawodność i brak awarii przez długie lata zapewni ceramiczna głowica,
 • Ograniczone zużycie wody w armaturze sanitarnej jest zasługą perlatora,
 • Przydatne funkcje armatury to m.in. możliwość szybkiego usuwania kamienia czy eko przycisk,
 • Bateria umywalkowa z bidettą zapewni więcej wygody i praktyczności w strefie mycia i WC.

Kran umywalkowy i jego rodzaje.

Bateria umywalkowa należy do szerokiej rodziny produktów. Armaturę sanitarną dzielimy m.in. ze względu na sposób obsługi. W tej kategorii znajdują się baterie umywalkowe dwuuchwytowe (wyposażone w pokrętła do regulacji ciepłego i zimnego strumienia), baterie jednouchwytowe wzbogacone o specjalny mieszacz, baterie bezdotykowe (tzw. bateria na fotokomórkę, bateria z czujnikiem ruchu), a także baterie samozamykające, których cykl przepływu zamyka się po upływie określonego czasu. Ostatnie najczęściej spotykamy w obiektach publicznych i galeriach. Kran do umywalki obejmuje również podział z uwagi na sposób montażu. Największą pulą rozwiązań są baterie sztorcowe. To typowa bateria umywalkowa stojąca przeznaczona do instalacji na umywalce. Oprócz tego w ofercie wielu sklepów znajdują się bateria umywalkowa ścienna (tzw. bateria umywalkowa podtynkowa), bateria umywalkowa wolnostojąca czy – najbardziej oryginalna alternatywa – bateria umywalkowa sufitowa. Wyróżniamy też baterie umywalkowe wysokie, baterie umywalkowe niskie oraz baterie umywalkowe z wyciąganą wylewką.
 
 • Baterie umywalkowe podzielone ze względu na sposób obsługi to: baterie jednouchwytowe, baterie dwuuchwytowe, baterie elektryczne (bezdotykowe) i baterie czasowe (samodomykające),
 • Krany umywalkowe podzielone ze względu na typ montażu to: bateria sztorcowa (wysoka lub mała), podtynkowa, sufitowa i wolnostojąca,
 • Baterie do łazienki można podzielić ze względu na wysokość, czyli bateria umywalkowe wysokie i niskie, jak również baterie z długa wylewką,
 • Baterie do umywalki można podzielić również na: baterie z korkiem lub bez korka, oraz z wyciąganą wylewką lub wylewką obrotową. 

Jaka bateria do umywalki nablatowej?

Bateria umywalkowa nablatowa występuje w trzech rodzajach rozwiązań, a jej wybór będzie uzależniony od efektu, jaki chcemy uzyskać. Najbardziej popularnym modelem są baterie montowane na blacie, czyli baterie wysokie, które dostępne są w wielu stylach, kolorach i rozmiarach. Podczas ich montażu należy pamiętać o zachowaniu optymalnej odległości od ceramiki, aby zagwarantować komfort użytkowania osobom korzystającym ze strefy mycia. Tego typu warianty zdają egzamin w nowoczesnych przestrzeniach, a także łazienkach w stylu retro. Innym typem armatury do umywalki jest bateria mocowana na umywalce, czyli bateria sztorcowa. Zapewnia ona idealne zagospodarowanie powierzchni i doskonale sprawdzi się w przestrzeni małej łazienki w bloku. Ostatnią alternatywą jest bateria ścienna, czyli bateria umywalkowa podtynkowa, której elementy instalacyjne poprowadzone są w ścianie. Zapewnia ona minimalistyczny, estetyczny wygląd i może być użyta w pomieszczaniach o modernistycznym charakterze. 
 
 • Baterie do umywalki nablatowej występują w trzech wariantach.
 • Bateria umywalkowa wysoka to typ armatury montowanej na blacie,
 • Bateria umywalkowa ścienna to armatura z instalacjami ukrytymi w ścianie,
 • Ostatni rodzaj to bateria sztorcowa, czyli bateria umywalkowa montowana na umywalce. 

Bateria umywalkowa czarna / biała czy złota?

Bateria umywalkowa to już nie tylko konieczny element wyposażenia łazienki. Coraz częściej urządzający sięgają po modele, które zamienią się w ozdobę przestrzeni! W zależności od stylu wnętrza możemy wybrać baterie umywalkowe retro z charakterystycznymi intarsjami oraz uchwytami krzyżowymi, które wprowadzą klimat rodem z przeszłości. Na rynku znajdują się też nowoczesne baterie do umywalek (o oryginalnym designie, wyróżniające się minimalistyczną, kubistyczną formą oraz dekoracyjną oszczędnością), a także baterie łazienkowe klasyczne o miękkich konturach i subtelnej linii. Wygląd przestrzeni podkreślić mogą też kolorowe baterie umywalkowe w odcieniu czerni, złota, bieli czy wesołych tonacjach żółci, czerwieni lub błękitu. Bateria umywalkowa złota będzie pasować do łazienki retro lub glamour. Spotęguje w nich wrażenie luksusu i prestiżu. Z kolei bateria umywalkowa czarna znakomicie uzupełnieni wystrój minimalistycznej lub monochromatycznej stylizacji, czym spotęguje jej modernistyczny sznyt.
 
 • Kolorowe baterie umywalkowe to doskonały element dekoracyjny wnętrza,
 • Bateria umywalkowa czarna będzie współgrać z nowoczesnym, minimalistycznym charakterem aranżacji,
 • Bateria umywalkowa złota podkreśli elegancki klimat łazienki glamour lub retro,
 • Baterie w kolorze zieleni, żółci czy czerwieni ożywią wystrój,
 • Bateria umywalkowa biała to przepis na monochromatyczną białą łazienkę.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia