Wylewki do baterii

(712 produktów)

O kategorii Wylewki do baterii

Umywalka, bidet, bateria łazienkowa, systemy prysznicowe i brak tylko wylewki do baterii? W naszym sklepie znajdą Państwo armaturę sanitarną, która spełnia wszystkie oczekiwania. Wylewka do baterii, umożliwiając  przepływ wody do wanny lub umywalki nie tylko znakomicie wygląda, ale i sprawdza się w każdej łazience. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, wśród której znajdą Państwo wylewki sufitowe, wylewki ścienne,  wylewki kaskadowe wannowe, wylewki wannowe czy wylewki dolne.

 

Rodzaje wylewki do wanny 

Wylewki do wanny to elementy odpowiadające za wypływ wody, dlatego w procesie ich doboru warto kierować się nie tylko względami wizualnymi, lecz także praktycznymi. Produkty można podzielić na krótkie, długie, obrotowe, stałe, sufitowe, kaskadowe, ścienne, podtynkowe. Kryterium zróżnicowania może być również kolor. W tym segmencie znajdują się m.in. wylewka czarna, która będzie pasować do nowoczesnego stylu łazienki, oraz biała, mosiężna czy uniwersalna – chromowana. Żeby cieszyć się komfortem użytkowania, warto wybrać odpowiedni rozmiar artykułu, dopasowany do szerokości wanny. Rozwiązanie z długą wylewką sprawdzi się wtedy, gdy montujemy np. wanny narożne. Istotne będą też parametry techniczne, dlatego najlepiej sięgnąć po warianty wzbogacone m.in. o perlator napowietrzający strumień. Specjalne sitko umieszczone na końcu wylewki będzie ograniczało przepływ, nie umniejszając przy tym komfortu eksploatacji. 
 
  • Wylewki do wanny to bogata pula rozwiązań. Największą popularnością cieszą się wylewka kaskadowa, wylewka podtynkowa czy wylewka długa,
  • Wylewka kaskadowa zapewnia niesamowity efekt wizualny. Wypływjący strumień przypomina wodospad,
  • Wylewki do baterii dostępne są w różnych kolorach,
  • Producenci wysokiej jakości wylewek to m.in. Grohe, Hansgrohe, Axor, Excellent czy Dornbracht.
Szybki kontakt
@:

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia