7 najlepszych umywalek nablatowych. RANKING – TOP 7 umywalki nablatowe owalne bez otworu

(2 głosów)
umywalka nablatowa owalna GNSBUD ranking


Wiele osób urządzających przestrzenie marzy o tym, aby we wnętrzu łazienki znalazła się stylowa umywalka nablatowa. Od dłuższego czasu trend ten nie opuszcza współczesnych projektów, stanowiąc symbol nowoczesności. Nic dziwnego – nie dość, że rozwiązanie prezentuje się niezwykle oryginalnie, to posiada także sporą listę atutów. Postanowiliśmy stworzyć dla Was ranking najlepszych umywalek nablatowych owalnych bez otworu, by rozwiązać aranżacyjne dylematy tych, którzy nie wiedzą jaką umywalkę wybrać.


Umywalka nablatowa owalna – zalety

W surowych, industrialnych konceptach rządzą prostokąty i kwadraty, jednak nie oznacza to, że musimy rezygnować z owalu na rzecz idealnych kątów prostych. Umywalka nablatowa owalna bardzo często występuje we współczesnych projektach, nadając lokum nieco przytulnego oraz subtelnego charakteru i jednocześnie przełamuje wrażenie surowości. To zatem doskonała alternatywa dla miłośników najnowszych trendów i zwolenników klasyki.

umywalka nablatowa owalna GNSBUD ranking
 
Poza stylową odsłoną, umywalki nablatowe mają też ogrom zalet praktycznych, związanych z samym typem montażu. To m.in. dodatkowa przestrzeń pod blatem, gdzie można wstawić szafkę lub półki na akcesoria łazienkowe czy ręczniki, ograniczenie rozchlapywania się wody, dzięki wyższym rantom umywalki czy lepsze utrzymanie czystości w łazience oraz wygodne użytkowanie.
 

Umywalka z otworem czy bez?

Istotnym elementem podczas podejmowania decyzji o typie umywalki nablatowej, jest określenie tego, w jakim miejscu będzie znajdować się bateria. Charakterystyczne misy dostępne są w wariancie z otworem na armaturę – gdzie możemy zamontować baterie sztorcowe, jednak zasadniczą większość stanowią umywalki nablatowe bez otworu, które kompletuje się albo z baterią ścienną, albo z baterią stawianą na blacie, co jeszcze bardziej podkreśla nowoczesny wystrój przestrzeni. Dziś przedstawimy Wam drugi wariant rozwiązań – TOP 7 umywalek nablatowych owalnych bez otworu. 

umywalka nablatowa owalna GNSBUD ranking
 

Umywalka nablatowa owalna Duravit Starck 1

Owalna umywalka nablatowa to propozycja niemieckiego producenta Duravit, który na pierwszym miejscu stawia jakość, czego dowodem są zaawansowane procesy produkcyjne oraz rozwinięta i innowacyjna technologia. Duravit Starck 1 – projektu Philippe Starck – to stylowa misa z przelewem, dostępna także z powłoką WonderGliss, będącą strażnikiem czystości i porządku w łazience. Umywalka Duravit Starck 1 jest więc idealnym połączeniem designu oraz praktyczności.

Duravit Starck 1 umywalka nablatowa
 

Umywalka stawiana na blat V&B Loop&Friends

Umywalka stawiana na blat Villeroy&Boch jest elementem popularnej serii Loop&Friends, która od dawna bije rekordy popularności z uwagi na wysoką jakość użytych materiałów oraz ciekawy wygląd produktu. Miękkie linie o owalnej formie świetnie podkreślą charakter nowoczesnej przestrzeni oraz klasycznej łazienki w bloku, a dostępna powłoka CeramicPlus sprawi, że sprzątanie będzie znacznie łatwiejsze. 

V&B loop&Friends umywalka nablatowa
 

Umywalka owalna Duravit Cape Cod

Umywalka nablatowa Duravit Cape Cod to także propozycja wychodząca spod pióra wybitnego twórcy Philippe Starck. Delikatne wzornictwo i idealne, cienkie ścianki linii Cape Cod są zasługą wykorzystania innowacyjnego materiału DuraCeram®, dzięki czemu umywalka jest nie tyle trwała i odporna, co efektowna. Ta mieszanina kwarcu, skalenia oraz związków mineralnych sprawia, że ceramika Duravit jest symbolem ponadczasowego designu i wytrzymałości.

Duravit Cape Cod umywalka nablatowa
 

Umywalka nablatowa bez otworu Vitra Geo

Umywalka stawiana na blat Vitra Geo to owalna propozycja tureckiego producenta, który szturmem podbił polski rynek sanitarny. Subtelna linia produktu doskonale podkreśla nowoczesny styl przestrzeni, gwarantując uzyskanie spójnego i harmonijnego wnętrza. Produkt wykonany jest z ceramiki, dzięki czemu cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia, a swoją popularność zawdzięcza precyzyjnemu wzornictwu, a także stosunkowo niskiej cenie

Vitra Geo umywalka nablatowa
 

Umywalka stawiana na blat Duravit Foster

W gronie najlepszych propozycji nie mogło zabraknąć jeszcze jednego modelu marki Duravit umywalki Duravit Foster. Bogata linia producenta pozwala na urządzenie efektownego miejsca, w którym ceramika stanowi jego dekorację, a także symbol funkcjonalizmu. Umywalki Duravit Foster można nabyć z dodatkowo płatną powłoką WonderGliss, która zapobiega osadzaniu się brudu i ułatwia sprzątanie łazienki.
 
 Duravit Foster umywalka nablatowa 

Umywalka nablatowa owalna Laufen Pro

 Ciekawa umywalka nablatowa znajduje się także w linii Laufen Pro, zaprojektowanej przez Petera Wirz'a. Produkt jest symbiozą funkcjonalizmu i nowoczesnego designu. Pozwala stworzyć wnętrza o współczesnym charakterze i ułatwia korzystanie z rozwiązania. Geometryczne kształty, wysokie krawędzie, a także liczne certyfikaty przyznawane za jakość i wzornictwo sprawiają, że umywalka nablatowa owalna Laufen Pro to doskonały wybór! 

Laufen Pro umywalka
 

Umywalka stawiana na blat V&B My Nature

Umywalka stawiana na blat Villeroy&Boch My Nature to oryginalna odsłona ceramiki! Wyjątkowe organiczne kształty misy umywalkowej sprawiają, że łazienka nabiera lekkości i wprost zachwyca nietuzinkową formą. To pomysł niemieckiego producenta na to, by umywalka My Nature zamieniła łazienkę w przestrzeń jeszcze bardziej stylową i jeszcze bardziej osobistą.V&B my nature umywalka nablatowa

Skomentuj

3 komentarzy

  • Łucja
    ...każdy model posiada coś urokliwego w swojej architekturze. Swoją niepowtarzalnością ożywiają wnętrze, nadają niepowtarzalny charakter. Piękne. Jestem zauroczona.
  • Justa
    O tak, świetny duet Cape Code plus Axor Starck Organic. Moi faworyci!!!
  • Edward
    Wszystkie modele są piękne, unikatowe jednak największe wrażenie wywiera pozycja z serii Cape Cod od pana Starcka. Piorunujące wrażenie lekkości formy a przy tym solidność modelu. Ciężko się oprzeć. Nawiasem mówiąc bardzo fajny tekst - gratuluję.

Ostatnio oglądane

Rekomendacje i wyróżnienia