Duravit

(2975 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Dostępność: dostępny
(395 opinii)
697 zł
Dostępność: dostępny
(83 opinie)
885 zł
Dostępność: dostępny
(12 opinii)
795 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
706 zł
Dostępność: dostępny
(59 opinii)
3845 zł
Dostępność: dostępny
(11 opinii)
744 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
283 zł
Dostępność: dostępny
(36 opinii)
5416 zł
Dostępność: dostępny
(37 opinii)
818 zł
Dostępność: dostępny
(22 opinie)
698 zł
Dostępność: dostępny
(36 opinii)
1149 zł
Dostępność: dostępny
(33 opinie)
1201 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
645 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
1809 zł
Dostępność: dostępny
(22 opinie)
995 zł
Dostępność: dostępny
(50 opinii)
663 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
754 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
657 zł
Dostępność: dostępny
(23 opinie)
11477 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1709 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
1930 zł
Dostępność: dostępny
(23 opinie)
732 zł
Dostępność: dostępny
(15 opinii)
1375 zł
Dostępność: dostępny
(12 opinii)
2231 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
931 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
2612 zł
Dostępność: dostępny
(22 opinie)
812 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
1266 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
685 zł

O producencie Duravit

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- Ceramika: 5 lata
- Wanny: 5 lat
- Meble łazienkowe, akcesoria: 2 lata
-
Wanny z hydromasażem: 2 lata

Strona producenta:
www.duravit.com

Duravit to firma, która na przestrzeni lat nauczyła się starannie wsłuchiwać w potrzeby i doskonale je realizować za pomocą swoich produktów. Są one nie tylko funkcjonalne ale także oferują atrakcyjny design dzięki czemu mogą stawać się częścią atrakcyjnej wizualnie kompozycji.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
 
 
Zobacz również:

Test i opinie o marce Duravit

Ceramika Duravit – najlepsza, trwała i wytrzymała

Ceramika łazienkowa Duravit to kompilacja estetyki z innowacyjnością najnowocześniejszych parków maszynowych na świecie. Wypracowana od lat struktura działania spowodowała, że ceramika Duravit uchodzi za jedną z najlepszych dostępnych na rynku, a liczba zadowolonych Klientów z roku na rok się rozrasta. Za tym sukcesem stoją parametry użytkowe gotowych rozwiązań. Duravit umywalka, wanna, miska WC czy bidet wyróżniają się ponadprzeciętną jakością uzyskaną na drodze selekcji najlepszych materiałów wytwórczych biorących udział w cyklach produkcyjnych wywierających jak najmniejszy wpływ na równowagę ekosystemu. Marka Duravit oferuje zróżnicowany asortyment, który sprosta oczekiwaniom wielu Konsumentów. Umywalki Duravit to m.in. umywalka nablatowa, umywalka podblatowa, umywalka wolnostojąca czy umywalka wisząca. W katalogu producenta znajdują się też wanna Duravit (w tym m.in. wanna wolnostojąca czy wanna przyścienna), a także miski WC, WC Compact, pisuary, bidety, deski sedesowe, deski wolnoopadające, spłuczki, brodziki, kabiny prysznicowe, meble do łazienki i akcesoria łazienkowe. To zestaw niezawodnych rozwiązań!
 
 • Ceramika Duravit to synonim jakości, dobrego designu i funkcjonalności,
 • Producent korzysta z innowacyjnych maszyn oraz dokonuje starannej selekcji materiałów wytwórczych,
 • Duravit oferuje szerokie spektrum możliwości – to m.in. umywalka (wisząca, nablatowa i nablatowa), wanny, miski WC, pisuar, deska wolnoopadająca, WC kompakt, meble łazienkowe (szafka umywalkowa), akcesoria łazienkowe i  rozwiązania dla niepełnosprawnych, jak również deska myjąca,
 • W katalogu producenta znajdują się również m.in. brodzik oraz kabina prysznicowa w wielu rozmiarach do wyboru.

Duravit jako lider innowacji!

Duravit, dzięki orientacji na nieustanny postęp, stał się liderem branży, czego dowodem są nowatorskie systemy oraz produkty spełniające wymagania niemal każdego Użytkownika. Producent od samego początku, czyli od 1817 roku, stawia na rozwój oraz współpracę z wybitnymi jednostkami świata architektury i aranżacji wnętrz. Dowodem tego jest Duravit WC, czyli rozbudowany asortyment uwzględniający nowoczesne miski WC bezkołnierzowe czy toalety przyszłości, a więc toalety myjące Durawit Sensowash®. Sedes bez rantu marki Duravit, dzięki przemyślanej konstrukcji eliminuje możliwość namnażania się bakterii i wirusów, a jego efektywny system spłukiwania pozwala na ograniczenie zużycia wody do 3 i 4,5 l. Z kolei Duravit Sensowash® – deska sedesowa z funkcją mycia – stanowi symbol ekologicznej łazienki, w której czystość jest codziennością. Producent, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Konsumentów, wprowadza także specjalistyczne powłoki ułatwiające utrzymanie higieny. HygieneGlaze i WonderGliss stoją na straży porządku i gwarantują, że eliminacja zanieczyszczeń już nigdy nie będzie uciążliwym obowiązkiem!
 
 • Fabrykant wprowadził do oferty Duravit Sensowash®. Jest to innowacyjna deska Duravit z funkcją mycia,
 • Duravit Rimless to miska WC bezrantowa, która ogranicza możliwość namnażania się bakterii, zapewnia higienę i mniejsze użycie wody,
 • Producent oferuje także specjalistyczne powłoki ułatwiające utrzymanie czystości – WonderGliss i Hygiene Glaze.

Duravit kreuje trendy w branży łazienkowej

Duravit to przykład firmy, której nie jest straszny kalejdoskop zmian towarzyszących branży wnętrzarskiej. Producent w dużej mierze sam wyznacza trendy, proponując asortyment stanowiący niezwykłe połączenie formy i funkcji. Wzornictwo poszczególnych linii jest umiejętnym nawiązaniem nie tyle do tego, co modne, ile ponadczasowe – odporne na tendencje rynkowe. W portfolio rozwiązań znaleźć można elementy idealnie nawiązujące do każdego ze stylów. Prostota i surowa geometria serii Duravit Vero (kolekcja dostępna też jako prostokątna czarna ceramika), Duravit Vero Air czy Duravit Paiova podkreślą klimat łazienki w stylu nowoczesnym czy industrialnym. Subtelne, zaokrąglone kontury Duravit Happy D.2, Duravit LUV, Duravit ME by Starck, Duravit Darling New, Duravit Durastyle, Duravit D-Code czy Duravit Starck 3 idealnie wpiszą się w wystrój klasyczny, skandynawski czy organiczny. Wszystkie alternatywy poza niebanalnym designem wyróżniają się nietuzinkowym charakterem, ponadprzeciętną jakością i innowacyjnością, dzięki czemu ceramika Duravit to wybór na lata – nie tylko w aspekcie wyglądu, ile trwałości!
 
 • Firma Duravit oferuje zróżnicowany asortyment, od rozwiązań w nowoczesnym stylu po klasyczne czy retro (np. Duravit 1930),
 • Producent łączy estetykę z wysoką funkcjonalnością oraz jakością,
 • W portfolio Duravit znajdują się produkty przeznaczone zarówno do przestronnego pokoju kąpielowego, jak i pomieszczenia, jakim jest mała łazienka w bloku,
 • Popularne serie producenta: Duravit Cape Cod, Duravit Vero, Duravit Durastyle, Duravit ME by Starck, Duravit 2ndFloor, Duravit Foster, Duravit OpenSpace, Duravit DuraSquare.

Popularne produkty wśród naszych Klientów:
 
 • Duravit Me By Starck Miska wc Rimless i Durastyle
 • Umywalka Duravit Cape Cod
 • Umywalka Duravit Bacino
 • Wanny prostokątne i owalne Happy D2, D-Code, Starck oraz Vero i Paiova
 • Prostokątna miska WC Duravit Vero 221709
 • Umywalki Nablatowe Duravit Luv i Starck

Duravit: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia